FOTO Hokejisti Slovana ako divé zvery: Po finálovej prehre zdemolovali šatňu!

Dorastenecky tím HC Slovan BratislavaDorastenecky tím HC Slovan Bratislava Zdroj: facebook - hkdukla.sk

TRENČÍN - Na jednej strane majstrovské oslavy, na druhej smútok a hnev. Aj keď je zisk striebra cenný úspech, pre mladých hokejistov Slovana to bolo málo. Hnev si vybili na zariadení domáceho Trenčína. Po odchode dorastencov Slovana zostala v šatni hotová pohroma.

Dorastenci Trenčína si vychutnali majstrovské oslavy na svojom ľade. Po triumfe 8:3 v poslednom zápase spečatili zisk titulu 3:1 na zápasy. Dorastenci Slovana však neuniesli vysokú prehru a tak sa vyzúrili na šatni, ktorá je kompletne na odpis. Zdemolovali dvere, zariadenie, sprchy, lavičky. Všetko, čo sa len dalo. 

"Oslovili sme vedenie Slovana Bratislava. So svojimi hráčmi si to vybavia, nám prisľúbili, že nám škodu uhradia. Pošleme im faktúru. Nemalo by sa to stávať, no bohužiaľ stáva sa to. Nie často, ale stáva," povedal manažér mládeže neziskovej organizácie Dukla Trenčín Róbert Kompas s tým, že prípad nehlásili na polícii. "Takéto prípady sa väčšinou riešia dohodou klubov," uzavrel.

"HC Slovan Bratislava odsudzuje správanie svojich hráčov po štvrtom stretnutí finálovej série play-off Kaufland extraligy dorastu a považuje ho za nevhodné a neprípustné. Inkriminovaného zápasu sa zúčastnil aj šéftréner mládeže Karol Rusznyák, ktorý je o celej situácii informovaný a je v aktívnom kontakte so zástupcami nášho finálového súpera Dukly Trenčín. HC Slovan z celej situácie u zúčastnených hráčov vyvodí dôsledky a uhradí všetky škody spôsobené domácemu celku," informovala Veronika Némethová z HC Slovan Bratislava.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6
Viac o téme: HC Slovan Bratislava HK Dukla Trenčín Veronika Némethová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: facebook - hkdukla.sk, facebook
  • Zdroj: športky, TASR

Súvisiace články