VIDEO Ramsey predviedol magický moment: Efektná gólová pätička nedala brankárovi šancu

Aaron Ramsey a jeho efektná pätička do siete CSKA MoskvaAaron Ramsey a jeho efektná pätička do siete CSKA Moskva Zdroj: arsenal.com

LONDÝN - Hráči Arsenalu potvrdili v prvom štvrťfinále Európskej Ligy úlohu favorita, keď na domácom ihrisku zdolali moskovské CSKA rozdielom triedy 4:1. ´Kanonieri´ rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase. Na rýchly gól Aarona Ramseyho síce odpovedal po krásnom priamom kope Alexander Golovin, ale v ďalšom priebehu už padali lopty len do siete ruského tímu.

Dvakrát sa presadil Francúz Alexandre Lacazette a svoj druhý gól strelil šikovnou pätičkou vo výskoku spomínaný Ramsey. V druhom polčase bol pracovitý záložník reprezentácie Walesu navyše veľmi blízko hetriku, ale napálil len do žrde.

Viac o téme: CSKA Moskva Aaron Ramsey Arsenal FC
  • Zdroj: športky