VIDEO Michalovce potešili vlastných priaznivcov, Detva s dňom otvorených dverí

Zaplnený štadión HK Dukla Ingema MichalovceZaplnený štadión HK Dukla Ingema Michalovce Zdroj: hkduklamichalovce.sk

MICHALOVCE - Hokejisti Michaloviec zvíťazili na vlastnom ľade nad hráčmi Skalice 3:1 v nedeľňajšom súboji 11. kola play-out Tipsport ligy 2017/2018. Domácich dostal do vedenia v závere prvej tretiny Igor Halás. Náskok Michaloviec zvýšil v druhej časti Marek Mašlonka, ale hostia vzápätí znížili zásluhou Reného Jarolína. Víťazstvo Zemplínčanov spečatil v poslednej minúte duelu svojim druhým gólom Igor Halás. Michalovčania ani Skaličania už nemajú ani matematickú šancu na postup o Tipsport ligy 2018/2019.

Hokej - Tipsport liga 2017/2018 - play-out - 11. kolo - nedeľa:

HK Dukla Ingema Michalovce - HK Skalica 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 20. Halás (Solomončak), 25. Mašlonka (Meliško, Piatak), 60. Halás - 26. R. Jarolín (Mikéska, Kotzman)
Vylúčení: 4:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kalina, Lauff - Bogdáň, Smrek

Zostavy:
Michalovce: Trenčan - Hančák, Valečko, Korenko, Meliško, Cvengroš, Dolgoš - Halás, Cútt, Solomončak - Mašlonka, Piatak, Balko - Hamráček, Toma, Mesároš - Jokeľ, Banovský
Skalica: R. Petrík - Škápik, Peter Horváth, Adrián Sloboda, Mikéska, O. Janík, Kukliš, Hluch, A. Straka - Vaškovič, Vereš, Hujsa - Kotzman, R. Jarolín, Janáč - Jurák, Schmidt, Okoličány - Kristián Kučera, Dmitriev, Hluch

Gólové hody v Detve

Gólové hody prinieslo nedeľňajšie stretnutie 11. kola play-out Tipsport ligy 2017/2018 medzi domácou Detvou a Liptovským Mikulášom, "Liptáci" zvíťazili na ľade súpera 6:4 a stali sa v predstihu istými víťazmi play-out. Hostia si vypracovali v druhej tretine dvojgólový náskok, ktorý si potom udržali až do konca. Detva aj Liptovský Mikuláš už pred týmto duelom mali istotu zotrvania v najvyššej domácej súťaži.

HC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš 4:6 (2:2, 0:2, 2:2)
Góly: 2. L. Šcurko (Murček, Videlka), 19. Videlka (Murček, L. Ščurko), 44. R. Gašpar, 49. J. Tibenský (F. Fekiač) - 4. L. Žiak (Oško, Vybiral), 18. Nemec (Nechaj), 22. Vybiral (L. Žiak), 28. Piatka (Nádašdi), 47. M. Sukeľ (J. Sukeľ, Piatka), 55. Lištiak
Vylúčení: 2:2 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kubuš, Konc st. - Tvrdoň, Kacej, 411 divákov

Zostavy:
Detva: A. Nagy - F. Fekiač, Kuklev, Gachulinec, Sládok, Šimon, Macejko, Vyskoč, Jendroľ - R. Gašpar, Surovka, J. Tibenský - J. Milý, Matúš Chovan, M. Surový - Videlka, Murček, L. Ščurko - Piačka, Róth, Jakubík
Liptovský Mikuláš: Košarišťan - Gründling, J. Nemec, Mezovský, Nádašdi, Moravčík, Pacalaj - Lištiak, Uhrík, A. Laco - J. Sukeľ, M. Sukeľ, Piatka - Langhammer, Nechaj - Vybiral, Oško, L. Žiak

Viac o téme: HK Skalica HK Michalovce