Bouchardová už ako tenistka nikoho nezaujíma: Ďalšie sexy FOTO a odkaz neprajníkom!

Eugenie BouchardováEugenie Bouchardová Zdroj: Instagram geniebouchard

TORONTO - Kanadská tenistka v čoraz vypuklejšej kríze Eugenie Bouchardová nedávno vyhlásila, že sa presunie na menšie podujatia.

"Myslím si, že viac zápasov mi prospeje. Je ťažké trénovať dva týždne, odohrať duel, prehrať ho, znova sa pripravovať dva týždne, nastúpiť, opäť neuspieť... Je to náročný cyklus, pretože pod jeho vplyvom pociťujete čoraz väčšiu nervozitu a tlak. O to viac, keď ste na hlavnom dvorci v rámci významného turnaja, možno s voľnou kartou. Potrebujem stretnutia, na ktorých nik nie je, nikoho nezaujímajú, môžem sa zaťať a dostať sa nazad do rytmu," povedala Bouchardová.

Dvadsaťštyriročná finalistka Wimbledonu 2014 Bouchardová momentálne figuruje až na 111. priečke v singlovom renkingu. Kedysi bola označovaná ako jeden z najväčších tenisových talentov na svete, no dnes je pre fanúšikov zaujímavá najmä kvôli svojim pikantným fotografiám.

Výkony na kurte idú úplne bokom. Ona si však z toho ťažkú hlavu nerobí. Svedčí o tom aj komentár vedľa ďalšieho lákavého záberu: "Blokujem hejterov."

 

Blocking out the haters like

Príspevok, ktorý zdieľa Genie Bouchard (@geniebouchard),

Viac o téme: Eugenie Bouchardová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram geniebouchard, Sports Illustrated
  • Zdroj: SITA, športky

Súvisiace články