Toto je 12 finalistiek Miss Fortuna ligy. Hlasuj za svoju Miss Fanúšik!

Finalistky Miss Fortuna Ligy
Finalistky Miss Fortuna Ligy

Toto je 12 najsympatickejších dievčat Našej ligy, 12 finalistiek Miss Fortuna ligy, ktoré reprezentujú najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž a jej kluby. Svoju Miss z tejto zostavy si môžete vybrať teraz aj vy. Tradičnú Miss Sympatia ale nahrádza anketa Miss Fanúšik. Práve fanúšik je ten, ktorý ženie svojimi hlasivkami futbalistov dopredu. Jeho hlas je preto dôležitý aj pri Miss Fortuna ligy.

Pozrite si finálovú zostavu Miss Fortuna ligy a hlasujte pod článkom za svoju favoritku.
 

1. Klaudia Kopčániová
Klub: Spartak Trnava
Vek: 21
Výška: 177 cm
Vzťah k futbalu: K futbalu mám veľmi blízko, nakoľko priateľ je futbalista. Na zápasy chodím často a veľmi ma tento šport baví. Otec hrával v minulosti taktiež futbal, čiže som s týmto športom spätá už odmalička.
Vzťah k Spartaku Trnava: Keďže som rodená Trnaváčka, tak mám k tomuto klubu najbližší vzťah. Môj priateľ hrával v minulosti za klub Spartak Trnava. Veľmi rada reprezentujem tento klub.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy: Chcela by som reprezentovať Spartak Trnava a veľmi by ma potešil zájazd do zahraničia na futbalový zápas. Šla by som sa pozrieť na môj obľúbený klub FC Barcelona.

2. Mária Čierna
Klub
: MŠK Žilina 
Vek: 27
Výška: 172 cm
Vzťah k futbalu: Môj celý život je spätý s futbalom. Od malička fandím. Chodím na zápasy. Povzbudzujem.
Vzťah k MŠK Žilina: Sme majstri. Tomuto klubu fandím a fandiť budem. Rada si zájdem na futbalový zápas povzbudiť našich. Dokonca mám i vlastný dres MŠK.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy: Myslím, že to je moja posledná možnosť vyhrať Miss, keďže už nie som najmladšia. Doprajem to ale aj hociktorej z mojich konkurentiek. Pre mňa je už finále úspechom.

3. Kristína Vicenová
Klub: ŠK Slovan Bratislava 
Vek: 25
Výška: 169 cm
Vzťah k futbalu: Futbal hrať neviem, skôr sa venujem iným športom, napríklad fitness. Veľmi ma však baví pozerať futbal.  Vzťah k ŠK Slovan: Belasá farba mi je veľmi sympatická, rovnako aj tento klub. Moja celá rodina fandí ŠK a ja s nimi. Na semifinále som mala možnosť spoznať niektorých hráčov. Boli super.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy: Je to zaujímavá výzva a spojenie ženskej krásy so športom, ktorý mám rada. Nikdy neviete, kam vás život zavedie. Už teraz mi dala účast vo finále veľa. Keby som vyhrala, reprezentácia našej ligy by bola pre mňa veľká česť. 

4. Veronika Mezejová
Klub: DAC Dunajská Streda 
Vek: 24
Výška: 168 cm
Vzťah k futbalu: Futbal mám rada. Priznám sa ale, že som skôr pasívna konzumentka ako aktívna. Rada si ho pozriem. 
Vzťah k DAC: Som zo Šamorína, čo je pomerne blízko Dunajskej Strede. Tak komu inému by som mala fandiť ako DAC?Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy: Aby bol môj klub DAC na mňa hrdý, že som vybojovala titul. A samozrejme aj preto, aby som radosť spravila sebe a rodine.

5. Ľubica Hliničanová
Klub: MFK Ružomberok 
Vek: 21
Výška: 170 cm
Vzťah k futbalu: Ako bývalá futbalistka mám futbal veľmi rada. Vždy ma tento šport bavil a napĺňal. V súčasnosti sa venujem hasičskému športu, no môj život je naďalej spätý s futbalom.
Vzťah k MFK: Bývam kúsok od Ružomberka. Klubu fandím a oranžová farba mi je veľmi sympatická.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy: Aspoň raz v živote by som chcela zažiť, aký je to neopísateľný pocit stať sa tvárou Miss. Musí to byť skvelý zážitok plný emócií. 


 

6. Lucia Rožníková
Klub: AS Trenčín 
Vek: 20
Výška: 177 cm
Vzťah k futbalu: Odmalička som vyrastala pri futbale, keďže sa u nás futbal dedí z generácie na generáciu. Môžete ma vidieť priamo na štadióne, ale rada si tento šport pozriem aj v telke. 
Vzťah k AS: V Trenčíne som ako doma a k Trenčínu patrí aj jednoznačne AS. Je to už taká srdcovka.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy:  Od začiatku sa mi páči tento koncept troška inej súťaže krásy. Byť historicky prvou víťazkou Miss Fortuna ligy? Prečo nie.


 

7. Veronika Ferencziová
Klub: FC Nitra 
Vek: 19
Výška: 167 cm
Vzťah k futbalu: 5 rokov aktívne hrávam futbal (obrankyňa) za FC Nitra a k športu som bola vedená od malička.   
Vzťah k FC: Mám veľmi dobrý vztah ku klubu. Futbalovo som tu vyrastala a trávim tu stále rada veľa svojho voľného času.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy:  Lebo verím, že mám na to všetky potrebné vlastnosti. A pritom ide najmä o zábavu a super zážitky. Chcem zažiť niečo nové.


 

8. Zuzana Lichá
Klub: ViOn Zlaté Moravce  Vek: 25
Výška: 169 cm
Vzťah k futbalu: Veľmi pozitívny. Moja celá rodina je fotbalová. Otec, starký, brat. Všetci sa venujú futbalu a ja s radosťou s nimi.
Vzťah k ViOn-u: Nepochádzam z tohto mesta, ale klub z Moraviec je mi sympatický. Fandím mu a hrdo ho reprezentujem. 
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy:  Je to ako šport. Aj v ňom ide najmä o víťazstvá, no platí aj pravidlo nie je dôležité vyhrať, ale súčastniť sa. Dám do toho maximum, no viem, že v prvom rade ide o zábavu.


 

9. Silvia Fialková
Klub: MFK Zemplín Michalovce
Vek: 23
Výška: 166 cm
Vzťah k futbalu: Milujem futbal. Od malička ho mám rada. V minulosti som aj hrávala futbal a bolo to práve za tím Zemplín Michalovce. 
Vzťah k MFK: V minulosti som tento klub aktívne reprezentovala ako futbalistka a môj kladný vztah pretrváva dodnes. 
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy: Viem, že na to mám, keďže som bývalá misska aj futbalistka. Keby však táto súťaž nebola spätá s futbalom, asi by som sa neprihlásila.


 

10. Petra Chabanová
Klub: FK Železiarne Podbrezová
Vek: 21
Výška: 170 cm
Vzťah k futbalu: Vzťah k futbalu bol najskôr záporný, pretože môj priateľ (vtedy futbalista) strávil pri futbale veľa času, čo mne prekážalo. Zároveň mi k nemu však ukázal cestu a dnes si v pohode sadnem doma s ocinom a pri pivku si pozrieme dobrý zápas.   
Vzťah k FK: Obaja sme srdcom Horehronci. S chlapcami z A-tímu sme sa stihli zoznámiť a musím povedať, že sú skvelí.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy:  Myslím, že každé dievčatko malo niekedy sen byť miss v akejkoľvek súťaži. Sama nemám úplne presnú odpoveď, prečo by som chcela byť práve ja miss. Určite by ma to ale veľmi potešilo.


 

11. Diana Trenčanová
Klub: 1. FC Tatran Prešov
Vek: 22
Výška: 176 cm
Vzťah k futbalu: Viem, koľko hráčov hrá futbal, čo je jedenástka a čo je šestnástka. Ale nie, futbal mám rada, inak by som sa do tejto súťaže neprihlásila.
Vzťah k 1. FC: Fandím Tatranu. Som Prešovčanka, radujem sa z nášho víťazstva a smútim, keď prehráme.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy:  Je to mojá prvá súťaž Miss, kde by som sa chcela prebojovať do prvej trojky. Rada si pozriem futbal, mám skúsenosti s modelingom. Myslím, že to je tá správna kombinácia stať sa Miss Fortuna ligy.


 

12. Adriána Hazuchová
Klub: FK Senica
Vek: 20
Výška: 163 cm
Vzťah k futbalu: Pochádzam z futbalovej rodiny. To znamená, že celý môj život je spätý s futbalom. Od môjho tatina, brata až po dedka. Preto aj ja som bola vedená k tomu, aby ma futbal bavil.
Vzťah k FK: Je to môjmu srdcu najbližší klub. Rada zájdem na futbal chalanov podporiť. Na semifinále som mala možnosť si s chalanmi aj zatrénovať. To bol super zážitok.
Prečo by si chcela byť Miss Fortuna ligy:  Chcem dokázať, že aj obyčajné dievča z dediny dokáže reprezentovať FK Senica a môže byť Miss Fortuna ligy. Chcem takisto vyhrať auto, lebo milujem šoférovanie a takisto zájazd na vysnívaný futbal. 

Galavečer, na ktorom spoznáme historicky prvú Miss Fortuna ligy, je na programe 10. mája 2018 o 19:30 v Aquacity Poprad. O víťazke, 1. vicemiss a 2. vicemiss rozhoduje odborná porota. Miss Fanúšik určia fanúšikovia aj hlasovaním pod článkom.


Tagy: Miss Fortuna Ligy

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
Miss Fortuna ligy
Foto:
Miss Fortuna ligy

DISKUSIA