Šatan prehovoril o zmenách: Viacerí nám to sťažili! Tri mená, nad ktorými uvažujeme

Slovensko pokračuje v ďalšej príprave na šampionát
Slovensko pokračuje v ďalšej príprave na šampionát

DRÁŽĎANY - Slovenskí hokejoví reprezentanti zvíťazili vo svojom štvrtom zápase záverečnej prípravy na majstrovstvá sveta v nedeľu v Drážďanoch nad domácim Nemeckom 4:1. V sobotu triumfovali nad striebornými medailistami zo ZOH v Pjongčangu 2:1 po predĺžení a samostatných nájazdoch. Prvé dva duely vo Švédsku prehrali vysoko 3:6 a 1:7.

Zostávajúcich päť prípravných duelov pred MS 2018 odohrajú zverenci trénera Craiga Ramsayho v domácom prostredí. V závere nasledujúceho týždňa ich v Michalovciach a Poprade preveria Lotyši, neskôr nastúpia v Piešťanoch proti výberu Kórejskej republiky a potom v Nitre a Piešťanoch budú hostiť Francúzov.

"Myslím si, že v našej hre bolo veľa pozitívnych vecí. Na budúci týždeň nám zase prichádzajú noví hráči a budeme musieť urobiť nejaké zmeny. V Nemecku nám to rozhodovanie svojimi výkonmi sťažili viacerí hráči. Mal by sa k nám pripojiť Graňák a Jánošík, čakáme na správy ohľadom zdravotného stavu Čerešňáka. To sú také tri mená, nad ktorými uvažujeme, v pondelok budeme múdrejší," povedal Miroslav Šatan, generálny manažér SR.


Tagy: Miroslav Šatan Nemecko Slovensko

Zdroj:
SITA
Foto:
hockeyslovakia.sk

DISKUSIA