Monaco po hanebnom debakli s Parížom: Ústretový krok smerom k fanúšikom

Fanúšikovia AS Monaca
Fanúšikovia AS Monaca

PARÍŽ - Futbalový klub AS Monako utrpel hanebný debakel na pôde Paríža St. Germian 1:7 v nedeľňajšom stretnutí 33. kola francúzskej Lige 1, navyše definitívne prišiel o možnosť obhájiť titul, ktorý pripadol práve domácim. Vedenie "kniežat" sa rozhodlo pre ústretový krok smerom k fanúšikom, ktorí merali cestu do metropoly Francúzska podporiť svoj tím a ponúklo im refundáciu nákladov.

"Rozhodli sme sa odškodniť našich priaznivcov. Spôsob, akým to spravíme, zverejníme začiatkom týždňa," cituje stanovisko AS Monako portál goal.com.

"Červenobielym" nevyšiel úvod zápasu, medzi 15. a 27. minútou inkasovali štyrikrát, po zmene strán dostali ďalšie tri góly. "Navždy to vo mne ostane. Je to najhoršia prehra v mojej trénerskej kariére. Teraz musíme všetci, realizačný štáb aj hráči spraviť všetko, aby sme sa posunuli na vyšší level," uviedol kouč Monaka Leonardo Jardim. Monako figuruje na druhom mieste v ligovej tabuľke, pred tretím Lyonom má náskok štyri body.

PSG vďaka triumfu spečatilo siedmy ligový titul v klubovej histórii. Po ročnej pauze nadviazalo na sériu štyroch primátov v rade (2013, 2014, 2015 a 2016).


Tagy: Paríž Saint-Germain AS Monaco

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Ligue 1
Zdroj:
SITA
Foto:
asmonaco.com

DISKUSIA