Šokujúca správa z USA: Richard Pánik skončil vo väzení!

Richard Pánik na prvom tréningu v drese Arizony
Richard Pánik na prvom tréningu v drese Arizony

PHOENIX - Slovenského hokejistu Richarda Pánika (27) zatkla polícia v americkom meste Scottsdale. Pánik odmietol napriek výzve opustiť podnik s názvom Bevvy, pričom bol podľa polície opitý, alebo pod vplyvom inej omamnej látky. Informáciu priniesol portál abc15.com. Incident sa mal stať 8. apríla.

Polícia v Scottsdale uviedla, že 27-ročného Panika zatkla a obvinila ho z priestupku. Incident sa mal stať ešte 8. apríla o 20.50 večer arizonského času. Podľa polície bol Pánik počas preverovania policajnými dôstojníkmi opitý. Slovenského hokejistu následne previezli do väznice v Scottsdale City a neskôr ho prepustili.  

Pánikov klub Arizona Coyotes vydal pre portál abc.15.com nasledujúce vyhlásenie: "Vieme o tomto incidente a stále zbierame o ňom informácie. V súčasnosti sa viac k tomuto nebudeme vyjadrovať."

Pánik len nedávno oznámil generálnemu manažérovi slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslavovi Šatanovi, že neposilní tím na MS v Dánsku, pretože s manželkou čakajú prírastok do rodiny. V tejto sezóne odohral 72 zápasov, v ktorých nazbieral 35 bodov za 14 gólov a 21 asistencií. Stal sa najproduktívnejším Slovákom v NHL 2017/2018 po základnej časti. Ročník odštartoval v Chicagu, neskôr ho vymenili do Arizony.


Tagy: Richard Pánik Arizona Coyotes

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
TASR, SITA
Foto:
nhl.com; Video: abc15

DISKUSIA