FOTO Sexi Cibulková opäť dráždi fanúšikov: Na tréning na bicykli sa vybrala bez podprsenky!

Dominika CibulkováDominika Cibulková Zdroj: Facebook - Dominika Cibulková

BRATISLAVA - Niekdajšia slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková (28) sa veľmi rada fotí a množstvom fotografií z dovoleniek, tréningov a ďalších aktivít pravidelne zásobuje fanúšikov na sociálnych sieťach. Na sexi pózy sympatickej Bratislavčanky sú už fanúšikovia zvyknutí, tentokrát ich prekvapila zaujímavá FOTO z tréningu na bicykli, ktorá vyvolala vášne...

A pritom stačilo tak málo. Sympatická tenistka sa na tréning na bicykli jednoducho vybrala bez podprsenky. Fotografia samozrejme nenechala fanúšikov chladnými a kým ju Dominikin partner Michal odstránil zo svojho instragramového účtu, nazbierala množstvo komentárov, lajkov aj zdieľaní. Zrejme to bolo práve na podnet jeho drahej, ktorej na foto rozoznať bradavky a práve to, čo sa nachádza pod spoteným športovým odevom, pritiahlo obrovskú pozornosť a vyvolalo vášnivé diskusie. 

Dominika Cibulková sa na Galéria fotiek (12) Zdroj: Instagram - Michal Navara

Bodaj by nie. Cibulková patrí medzi najpôvabnejšie športovkyne na Slovensku a nie nadarmo ju sleduje viac ako 360 tisíc fanúšikov, ktorí neustále netrpezlivo vyčkávajú aké ďalšie pikantné foto pustí do éteru. 

Cibulková aktuálne figuruje v rebríčku WTA na 33. priečke a momentálne sa pripravuje na antukovú časť sezóny. Slovenka vinou choroby od marcového Indian Wells a senzačnej prehry s domácou Dolehideovou neodohrala ani jeden súťažný zápas. 

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 12
Viac o téme: Dominika Cibulková Michal Navara
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook - Dominika Cibulková, Instagram - Michal Navara
  • Zdroj: športky

Súvisiace články