VIDEO Bitka a urážky smerom k Radivojevičovi: Celú sezónu hrám zadarmo! A buze*ant si ty

Branko Radivojevič
Branko Radivojevič

BANSKÁ BYSTRICA - V momentoch, keď si kapitán trenčianskej Dukly Branko Radivojevič užíval chuť víťazstva v šiestom zápase a odpovedal na otázky novinárov, vtrhli do tejto zóny fanúšikovia Banskej Bystrice, ktorí tam nemali čo hľadať.

Radivojeviča začal jeden z nich napádať slovným spôsobom, keď mu položil otázku, či hrá za doláre. "Braňo, za doláre hráš?" znela otázka od rozhorčeného domáceho priaznivca. Skúsený hokejista neváhal s odpoveďou a okamžite sa ozval. 

"Ja tu hrám zadarmo celú sezónu, kamarát. Môžeš sa pozrieť na moju zmluvu, donesiem ti ju. A bu*****t si ty. Si zase chytrý, ty..." kontroval Radivojevič. 

Frustrovaní fanúšikovia z domáceho tábora sa snažili vtrhnúť medzi usporiadateľov, s ktorými sa začali biť. Jeden z usporiadateľov schytal v trme-vrme aj nejaké kopance a silné údery. K incidentu sa vyjadril aj kapitán Bystričanov Tomáš Surový, ktorý takéto správanie jednohlasne odsúdil. 

"V športovom svete je to neakceptovateľné a neprípustné. My si vážime každého jedného fanúšika, ale takých, ktorí nás povzbudzujú aj keď sa darí, aj keď nie. Takýchto však na štadióne nepotrebujeme, toto prekračuje všetky medze. Viac k tomu nemám čo povedať" znie vyjadrenie Surového. 

 


Tagy: Branko Radivojevič HC iClinic Banská Bystrica

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
youtube; Video: YouTube

DISKUSIA