Hviezda Golden State plánuje preraziť na filmovom plátne: Chcem pozitívne ovplyvňovať dianie vo svete

Stephen Curry
Stephen Curry

LAS VEGAS - Americký basketbalista Stephen Curry smeruje do Hollywoodu. Spoločnosť Sony Pictures Entertainment oznámila uzavretie zmluvy s hviezdou tímu NBA Golden State Warriors Currym na výrobu televíznych, filmových a príležitostne aj herných projektov.

Zameriavať by sa mali najmä na rodinné, náboženské a športové témy. V tlačovej správe sa uvádza, že spoločnosť Unanimous Media, ktorú Curry spoluzakladal, bude mať svoje produkčné centrum v kalifornskom Culver City, kde sídli aj Sony Pictures Entertainment. "Chcem aj týmto spôsobom pozitívne ovplyvňovať dianie vo svete," uviedol 30-ročný Curry, ktorý momentálne pre zranenie chýba na palubovke NBA. V 1. kole play-off Západnej konferencie obhajcovia titulu Golden State Warriors vedú nad hráčmi San Antonio Spurs 3:1 na zápasy a sú už len krok od postupu do semifinále konferencie.

Znamenitý trojkár Stephen Curry je v drese Golden State Warriors dvojnásobný šampión NBA (2015, 2017), dvakrát po sebe ho zvolili za najužitočnejšieho hráča sezóny (2014/2015, 2015/2016/). Dosiaľ päťkrát si zahral v zápase All-Star NBA (2014 - 2018).


Tagy: Golden State Warriors Stephen Curry

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA