VIDEO Chárovu silu pocítil ďalší protihráč: Pecka do hlavy a Rielly sa zosypal k zemi!

Zdeno Chára zostrelil ďalšieho protihráča
Zdeno Chára zostrelil ďalšieho protihráča

BOSTON - Slovenský kapitán hokejistov Bostonu Bruins Zdeno Chára znovu trafil pukom súperovho hráča priamo do hlavy. V stredajšom siedmom stretnutí 1. kola play-off Východnej konferencie v sérii medzi Bruins a Torontom (7:4) okúsil silu strely skúseného obrancu bek Maple Leafs Morgan Rielly.

K nepríjemnej situácii došlo v 11. min, keď hráč s najtvrdšou strelou v súťaži Chára napriahol od modrej čiary a jeho rana sa zastavila až na tvári 24-ročného zadáka Toronta. Puk ho zasiahol tesne pod ochranné plexisklo jeho prilby a z tváre sa mu okamžite začala liať krv. Šťastie mal Chárov spoluhráč Brad Marchand, ktorý stál v danom momente pred Riellym, ale pred strelou slovenského obra sa stihol skrčiť a vyhol sa jej.

Rielly, hoci s niekoľkými stehmi a nepríjemnou jazvou, sa v druhej tretine vrátil do súboja, no Toronto aj tak podľahlo Bostonu 4:7, v sérii neuspelo 3:4 a jeho púť vo vyraďovacej fáze sezóny sa skončila hneď v úvode.

Chára už v januári tohto roku trafil pukom do hlavy hráča Montrealu Canadiens Philipa Danaulta, mladý Kanaďan potom bojoval s príznakmi otrasu mozgu.


Tagy: Zdeno Chára Boston Bruins Morgan Rielly

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
SITA
Foto:
Youtube; Video: Youtube

DISKUSIA