VIDEO Hamšíkovci sa radovali predčasne: Škriniar nezabránil dramatickému obratu Juventusu

Milan Škriniar (37) so spoluhráčmi po vedúcom góle Douglasa CostuMilan Škriniar (37) so spoluhráčmi po vedúcom góle Douglasa Costu Zdroj: SITA/AP - Antonio Calanni

MILÁNO - Futbalisti Juventusu Turín vyhrali v ostrosledovanom sobotňajšom zápase 35. kola talianskej serie A na štadióne Interu Miláno 3:2 po veľkej dráme. Obhajca potvrdil post lídra a pred druhým Neapolom má náskok 4 body. V drese domácich odohral celý zápas slovenský reprezentačný obranca Milan Škriniar.

Majster na San Sire viedol a navyše domáci Matias Vecino dostal červenú kartu v 15. minúte. Inter ale aj v oslabení otočil, no v záverečných minútach dvakrát inkasoval a neurobil tak radosť Neapolu.

Inter Miláno - Juventus Turín 2:3 (0:1)
Góly: 52. Icardi, 65. Barzagli (vlastný) - 13. Costa, 87. Cuadrado, 89. Higuaín, ČK: 15. Vecino (Inter)