VIDEO+FOTO Vlastný gól aj ďalšie krvavé zranenie: Škrtel si rozbil hlavu, striedať odmietol!

Martin Škrtel skončil s rozbitou hlavouMartin Škrtel skončil s rozbitou hlavou Zdroj: fenerbahce.org

ISTANBUL - Veľmi smolný zápas odohral slovenský futbalový obranca Martin Škrtel pôsobiaci v tureckom Fenerbahce Istanbul. Jeho tím síce na ihrisku súpera Kasimpasa zvíťazil presvedčivo 4:1, ale reprezentačná opora Slovenska na stretnutie určite nebude spomínať v dobrom.

Všetko to začalo v 38. minúte, kedy Škrtel naskakoval na center súpera vo vlastnom pokutovom území a nešťastne zozadu hlavou narazil do protihráča, ktorý taktiež do lopty išiel hlavou. Tvrdý náraz hlavou do hlavy Škrtelovi spôsobil tržnú ranu a otrasený Slovák musel byť dlhšie ošetrovaný. Polčas dohrával s ochranou hlavy, cez prestávku mu tímový lekár zašil ranu piatimi stehmi.

Čierny deň Slováka v službách istanbulského giganta pokračoval v 52. minúte súboja, kedy nešťastne vbehol do vyrazenej lopty, ktorú následne pravačkou poslal do vlastnej bránky.

O veľkej bojovnosti a odhodlaní Slováka svedčí fakt, že napriek krvavému zraneniu a otraseniu odmietol byť vystriedaný a zápas dohral až do úplného konca. Hneď po zápase putoval do nemocnice, kde mu pridali ďalších päť stehov.