MIMORIADNE PÁTRANIE Reprezentačný tréner Slovenska záhadne zmizol! Naposledy ho videli na tréningu

Tréner Slovenska Milan Malatinský
Tréner Slovenska Milan Malatinský

BRATISLAVA - Začiatkom týždňa na verejnosť prenikli doslova šokujúce informácie, podľa ktorých je od sobotného večera vyhlásené policajné pátranie po trénerovi Milanovi Malatinskom.

48-ročný kouč mládežníckej futbalovej reprezentácie sa mal vo štvrtok večer v Senci odpojiť od mužstva a dodnes nedal o sebe nič vedieť, ani nepodal nikomu žiadnu správu. Malatinský viedol osemnástku do finále turnaja Slovakia Cup, ale slovenskí mladíci hrali o spomínaný pohár bez jeho prítomnosti.
 
„Polícia pátra po nezvestnom mužovi. Dnes počas pátracej akcie policajti spolu s členmi miestneho poľovníckeho združenia prehľadali háje v okolí obce Brestovany. Nezvestného sa zatiaľ nepodarilo nájsť. Pátranie po ňom naďalej trvá,“ povedala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. 
 
Denník Nový Čas kontaktoval aj manželku spomínanoho nezvestného trénera: „Prepáčte, nechcem o tom hovoriť. Ja som s ním nič takéto ešte nezažila. Je to pre mňa a našu rodinu obrovský šok. Nevieme sa z toho spamätať. Dúfam, že bude v poriadku," povedala Tatiana Malatinská.
 
Svoje stanovisko zaujal aj Slovenský futbalový zväz: "Tréner Milan Malatinský porušil podmienky zmluvy so Slovenským futbalovým zväzom, a preto neviedol reprezentáciu do 18 rokov vo finále Slovakia Cupu, ktorý slovenská reprezentácia vyhrala, keď zvíťazila nad Českom 1:0. Zmluva so SFZ sa trénerovi Malatinskému končí 31. mája a o jej predĺžení či nepredĺžení rozhodne Výkonný výbor SFZ na svojom najbližšom zasadnutí."

Tagy: Milan Malatinský

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky, Nový Čas
Foto:
TASR

DISKUSIA