Tragická správa potvrdená: Milan Malatinský je mŕtvy, zahynul krátko po odchode z hotela!

Tréner mladíkov Slovenska Milan Malatinský
Tréner mladíkov Slovenska Milan Malatinský

BŘECLAV - Neďaleko slovenských hraníc pri českom meste Břeclav ešte včera objavili telo mŕtveho muža. Ide o trénera slovenskej futbalovej reprezentácie do 18 rokov Milana Malatinského, ktorý je nezvestný od 10. mája.

Podľa informácií portálu tvnoviny.sk jeho totožnosť oficiálne potvrdilo aj veľvyslanectvo Českej republiky. K úmrtiu došlo 15. mája. Ďalej portál uvádza, že bol ubytovaný v jednom z českých hotelov a len čo z neho odišiel, našli ho mŕtveho. Zachytil ho vlak a zrážku nemal šancu prežiť. 

Štyridsaťosemročný Milan Malatinský vo štvrtok večer 10. mája, deň pred finálovým duelom jeho zverencov proti rovesníkom z Česka v rámci medzinárodného turnaja Slovakia Cup 2018 (mladí Slováci po výsledku 1:0 napokon triumfovali na tomto prestížnom podujatí, pozn.), sa v Senci odpojil od mužstva a odvtedy o sebe nepodal žiadnu správu. Po trénerovi pátrala od soboty polícia, v nedeľu prehľadala spolu s členmi miestneho poľovníckeho združenia háje v okolí obce Brestovany v Trnavskom kraji.

Milan Malatinský bol synovcom legendárneho trénera Antona Malatinského, po ktorom nesie názov nový štadión Spartaka Trnava. Počas aktívnej činnosti hral Milan Malatinský okrem domovskej Trnavy aj za Duklu Banská Bystrica a Inter Bratislava, dvakrát si obliekol i najcennejší dres. V trénerskej kariére sedel na trnavskej lavičke a viedol mládežnícke reprezentácie SR do 18 a 19 rokov.


Tagy: Milan Malatinský

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA, športky
Foto:
TASR

DISKUSIA