Česká hviezda šampionátu si dopriala poriadny luxus: FOTO namakanej káry s rýchlosťou 250 km/h!

David Pastrňák a David Krejčí oslavujú gól Česka
David Pastrňák a David Krejčí oslavujú gól Česka

BRATISLAVA - Spoluhráč slovenského obra Zdena Cháru neváhal a po vypadnutí Bostonu v play-off NHL prišiel na šampionát do Dánska posilniť český tím. Ten síce nezvládol tesný štvrťfinálový duel s USA, ale David Pastrňák (21) bol jednou z najväčších hviezd našich susedov. Za vzorné reprezentovanie a tiež na zahnanie smútku z neprebojovania sa do bojov o medaily, si český útočník po sezóne doprial poriadny luxus!

Pastrňák v sebe nezaprel milovníka rýchlych áut, keď jeho nový "kúsok" BMWi8 zvládne rýchlosť až 250 kilometrov za hodinu a česká hviezda NHL by tak všade mala stíhať byť načas. Aktuálna cena luxusného automobilu sa pohybuje v rozmedzí 130-150 tisíc eur. 

Český ťahúň z Dánska si tak aspoň trochu vylepšil náladu po štvrťfinálovej prehre s USA, ktorej nedokázal zabrániť spolu s klubovým kolegom Davidom Krejčím, ktorý taktiež po vypadnutí Bruins v druhom kole play-off neváhal prísť posilniť český národný tím. Bostonské duo sa predviedlo najmä v súboji proti Rusku, keď sa postaralo v podstate o všetky štyri góly víťazného českého celku. 

Rodák z Havířova sa kúpou novej nadupanej káry pochopiteľne nezabudol pochváliť fanúšikom na svojom instagramovom účte. 

 

Děkuji manažerce BMWi Janě Dvořákove a @bmwcz za předání vozu i8 #bwmcz

Príspevok, ktorý zdieľa David Pastrnak (@davidpastrnak),


Tagy: Boston Bruins Česko David Pastrňák BMWi8

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka českej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/Lars Moeller/Ritzau Scanpix via AP, BMW, Instagram - David Pastrňák

DISKUSIA