Hamšíka chcú prilákať na rozprávkové peniaze: Takto má vyzerať ponuka z Číny

Na snímke hráč slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík počas tlačovej konferencie pred štvrtkovým zápasom F-skupiny kvalifikácie na MS 2018 Škótsko - Slovensko
Na snímke hráč slovenskej futbalovej reprezentácie Marek Hamšík počas tlačovej konferencie pred štvrtkovým zápasom F-skupiny kvalifikácie na MS 2018 Škótsko - Slovensko

NEAPOL - V súvislosti s Marekom Hamšíkom sa v posledných dňoch špekuluje o odchode z talianskeho SSC Neapol. Meno slovenského futbalového reprezentanta sa spojuje s s odchodom do Číny, kde je o jeho služby dlhodobo záujem a odkiaľ má lukratívnu ponuku.

SSC Neapol skončil v ročníku 2017/2018 na druhom mieste v Serii A. Napriek pomerne vydarenej sezóne zaostal za majstrovským Juventusom o štyri body. "Verili sme, že v tomto roku by sme mohli. Tomuto cieľu som roky venoval všetky svoje sily. Možno teraz prichádza obdobie, keď sa naše cesty rozídu. Rád by som skúsil ešte niečo nové," povedal podľa denníka Pravda rodák z Banskej Bystrice.

Seriózny záujem klubov z Číny a možný odchod Hamšíka z milovaného Neapola potvrdil aj hráčov otec Richard. "Momentálne to vidím na 60:40 v prospech jeho odchodu do Číny," uviedol Hamšík st.

Podľa talianskych médii prejavil záujem o Hamšíka klub Shandong Luneng, ktorý mu údajne ponúkol  trojročný kontrakt na 39 miliónov eur a do Neapolu by za prestup smerovalo 35 miliónov. 

 

 

"Ich záujem je vážny, ale rokovania nie sú jednoduché. Lanária ho už tri roky, lenže Marek ponuky odmietal, sústreďoval sa na zisk scudetta s Neapolom, čo sa však opäť nepodarilo," povedal ďalej Hamšík st.  


Tagy: Marek Hamšík SSC Neapol Čína

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky, SITA
Foto:
TASR - Martin Baumann

DISKUSIA