VIDEO Fanúšikovia Atlética vypískali Griezmanna: Pozrite sa na jeho emotívnu reakciu

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann

MADRID - Francúzsky futbalový klenot Antoine Griezmann má v lete opustiť španielsky klub Atlético Madrid. Podľa niektorých správ by mal tento hviezdny ofenzívny záložník putovať do konkurenčnej Barcelony.

Fanúšikovia Atlética nie sú z týchto správ vôbec nadšení a v poslednom ligovom zápase proti Eibaru to dali Griezmannovi silno pocítiť. Po takmer hodiny hry prišiel ako striedajúci hráč na ihrisko spomínaný Francúz. Dvojgólový hrdina finálového zápasu Európskej Ligy proti Olympique Marseille bol domácim publikom vypískaný pri každom jednom dotyku s loptou.
 
Jeho skúsení spoluhráči Fernando Torres a Gabi sa ho snažili podporiť, ale až príhovor obrancu Diega Godína s fanúšikmi pomohol, aby domáce obecenstvo začalo 27-ročnému hviezdnemu futbalistovi aplauzovať a tlieskať. Následne ho ešte peknými slovami podporiť populárny domáci odchovanec Torres: "Nebudeme ti vyčítať nič, ale potrebujeme ťa tu!"
 
Až nasledujúce týždne ukážu, že aká bude budúcnosť Antoineho Griezmanna, ktorého okrem spomínanej Barcelony sleduje aj Manchester United, či Arsenal Londýn.
 

Tagy: Atlético Madrid Antoine Griezmann

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP/Laurent Cipriani; Video: M+

DISKUSIA