Iniesta sa predstavil v novom drese: V Japonsku ho privítali tisícky fanúšikov

Španielsky futbalista Andrés Iniesta absolvoval oficiálne predstavenie na štadióne svojho nového klubu Vissel Kóbe
Španielsky futbalista Andrés Iniesta absolvoval oficiálne predstavenie na štadióne svojho nového klubu Vissel Kóbe

KÓBE - Španielsky futbalista Andrés Iniesta absolvoval oficiálne predstavenie na štadióne svojho nového klubu Vissel Kóbe. S japonským klubom podpísal tento týždeň kontrakt na tri roky. Na štadióne ho privítalo 8000 fanúšikov, mnohí z nich vyjadrili svoje nadšenie z jeho príchodu transparentmi s nápisom "nekonečný Iniesta".

Tento slogan sa objavil pri Španielovej rozlúčke na barcelonskom Camp Nou. "Ďakujem Vám za srdečné privítanie. Počas posledných dvoch dní mi ľudia v Japonsku vyjadrili veľkú náklonnosť a som im za to vďačný," uviedol 34-ročný majster sveta i Európy a dodal: "Teším sa na prácu v klube, spoznávanie mužstva a verím, že pomôžem tímu napredovať a byť úspešný v japonskej lige a ázijskej Lige majstrov."

Vissel Kóbe sa momentálne nachádza na 6. mieste v najvyššej japonskej súťaži, ktorá bude pokračovať po majstrovstvách sveta v Rusku. Iniesta nechýba v nominácii španielskej reprezentácie na blížiace sa majstrovstvá sveta v Rusku (14. júna - 15. júla). Po turnaji pravdepodobne uzavrie kapitolu v národnom tíme.

 

 


Tagy: Andrés Iniesta Vissel Kóbe

Zdroj:
SITA
Foto:
Twitter - ヴィッセル神戸

DISKUSIA