Tí, ktorí tvoria históriu! Šampión pre večnosť či Kalamita Karius: Ohlasy médií

Real Madrid oslavuje zlatý hetrik v Lige majstrov
Real Madrid oslavuje zlatý hetrik v Lige majstrov

KYJEV - Prvé ohlasy internetových médií na finálový zápas futbalovej Ligy majstrov 2017/2018, v ktorom v ukrajinskom Kyjeve Real Madrid zdolal FC Liverpool 3:1:

UEFA.com: "Real Madrid skompletizoval hetrik. Bale strelil dva góly, jeden úžasný sponad hlavy. Salah a Carvajal opustili trávnik predčasne ešte v prvom polčase - zranení."

BBC (Angl.): "Kalamita Karius a triumf Realu Madrid nad FC Liverpool 3:1."

Daily Mail (Angl.): "Nočná mora v Kyjeve. Fanúšikovia FC Liverpool zostali v šoku, keď po polhodine hry musel Salah dolu z ihriska. Potom prišiel úžasný bicyklový kop Balea a tiež dve veľké chyby Kariusa."

Metro (Angl.): "Treble pre Real Madrid aj vďaka zázračnému gólu Garetha Balea. Zatiaľ čo Ronaldo obdivoval Baleov gól, Salah pokropil slzami trávnik v Kyjeve."

Marca (Šp.): "Víťazná trinástka je dielom Balea. Walesan vystrieľal Realu Madrid zlatý hetrik."

AS (Šp.): "Real Madrid - šampión pre večnosť! Bale prišiel z lavičky a vystrieľal Madridu trinásty triumf. Tretie víťazstvo pre Zidana a zároveň tretie v rade pre Madrid."

L´Equipe (Fr.): "Tí, ktorí tvoria históriu! Real Madrid po trinásty raz vyhral ligu šampiónov. Môže za to ďakovať dvom gólom Balea a jednému Benzemu, ale aj výraznej pomoci od Kariusa. Zidane opäť bližšie k madridským legendám."

iSport (ČR): "Finále Ligy majstrov rozhodli šialené hrúbky brankára."

Kicker (Nem.): "Historický víťazný hetrik pre Real Madrid. Veľkým víťazom finále je Bale, najväčším porazeným Karius, ktorý urobil dve príšerné chyby."


Tagy: Real Madrid Liverpool FC; Video: TSN

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP/Matthias Schrader

DISKUSIA