FOTO Golonka už s hokejom v Košiciach nemôže mať problém: Cestovať si bude ako pán!

Jozef Golonka
Jozef Golonka

BRATISLAVA - Otázka, ktorá rozdelila Slovensko na dva tábory. Zdá sa však, že väčšina ľudí je spokojná s tým, že si slovenskí hokejisti na MS v hokeji 2019 zahrajú základnú skupinu v Košiciach. Nájdu sa však aj takí, ktorí by radi videli reprezentáciu v Bratislave hneď od začiatku. Medzi zástancov tohto názoru patrí aj bývalý výborný hokejista Jozef Golonka. Jeho argumenty však boli neraz tenké ako papier a zrodilo sa množstvo vtipných reakcií.

"Ja sa len usmievam, lebo to neviem pochopiť. Neviem, kto by mi tam zaplatil cestu. Síce mám zadarmo vlak, ako bývalý revolucionár z roku 1968. Myslím si však, že toľko prostriedkov nemá ani jeden z našej generácie, aby si mohol dovoliť zaplatiť hotel a všetko ostatné v Košiciach, čo k tomu náleží. My nie sme chudobní, ale niektorí z chlapcov sú veľmi chudobní," posťažoval sa Golonka, ktorý ďalej tvrdil, že ľudia z Košíc sa ľahko dostanú za dve hodinky do Bratislavy na zápasy KHL, no opačným smerom to už trvá 4-5 hodín.


Fanúšikovia na východe nenechajú Golonku v štichu: Možno zvýši aj na chlebíčky!


Prvú pomocnú ruku sa rozhodli podať fanúšikovia, ktorí Golongovi chcú zafinancovať pobyt na MS v hokeji 2019 v Košiciach, aby si ich mohol vychutnať naživo a nemusel by pritom siahnuť hlboko do vrecka. S ďalšou ponukou prišla aj známa automobilka: "Vážime si energiu a bojovnosť, ktorú Jožko Golonka venoval nášmu hokeju. Preto mu na budúce Majstrovstvá radi poskytneme auto s plnou nádržou. Aby sa bez problémov odviezol až na východ."


Tagy: Slovensko Jozef Golonka MS v hokeji 2019

Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Pavol Zachar; Video: facebook

DISKUSIA