Tretí ročník Open Summer Cup so sebou prinesie super novinky: Viac športov, nový areál a skvelá atmosféra!

Open Summer Cup 2018
Open Summer Cup 2018

OPEN SUMMER CUP je športovo-spoločenský projekt pre širokú verejnosť. Už tretí ročník tejto jedinečnej udalosti prináša možnosť zasúťažiť si v celkovo piatich športových kategóriách a zároveň si užiť deň plný zábavy, dobrej hudby a chutného jedla. Zakončením tohto športovo-zábavného dňa bude Hanuman Cup 38 Gala večer, kde budú návštevníci svedkami profesionálnych zápasov v thajskom boxe pod holým nebom. Registrácia k jednotlivým športom je stále otvorená.

Nosnou myšlienkou projektu Open Summer Cup je vytvorenie letnej športovo-zábavnej udalosti, kde si každý športovec príde na svoje nielen vo svojej športovej kategórii, no hlavne si užije  deň v kruhu priateľov, dobrého jedla, príjemnej hudby a  výbornej zábavy. Oproti minulým ročníkom sa organizátori rozhodli pridať ďalšie športové disciplíny. Celkovo tak budú mať návštevníci možnosť zasúťažiť si v piatich kategóriách. 

Milovníci futbalu majú možnosť prihlásiť sa na turnaj v malom futbale podľa európskych pravidiel. Turnaj bude prebiehať na ihrisku s umelou trávou, kde si okrem futbalových zručností v jednotlivých zápasoch môžu všetci návštevníci vyskúšať rôzne futbalové atrakcie a súťaže. Pre nadšencov plážových športov je prichystaný beach volleyball. Súťažiť bude celkovo 24 tímov v kategórií MIX. V turnaji 3x3 basketball si zmerá sily 32 tímov. O titul majstra zabojujú muži a zmiešané tímy , pričom v každej kategórii je maximálny počet tímov 16. Amatérski atléti budú mať možnosť zasúťažiť si v open air crossfite. Až 50 mužov, 30 žien a 20 zmiešaných dvojíc, si porovná svoje sily v atletike, gymnastike a vzpieraní. Zastúpenie tvrdších športov bude mať na podujatí thajský box, ktorého zápasy sa budú konať počas celého dňa. Občerstviť sa športovci budú môcť vo vybraných stánkoch moderných food bistier a oddýchnuť a načerpať nové sily v chill zónach.  Akcia bude sprevádzaná rôznymi atrakciami a vystúpeniami pre verejnosť. Nadácia TV JOJ v spolupráci s organizátorom podujatia pre návštevníkov pripravili okrem iného aj exhibičný zápas vo florbale medzi výberom Nadácie TV JOJ a ženským tímom Nitra. Vyvrcholením celej akcie bude Hanuman Cup 38 Gala večer, kde sa návštevníci môžu tešiť na profesionálne zápasy medzi zápasníkmi zo Slovenska a Ukrajiny. 

Podujatie sa uskutoční 23. júna v areáli Fakulty telesnej výchovy a športu v Bratislave. Keďže primárnym cieľom organizátorov je podporovať vybrané športy ako nástroj upevňujúci zdravie a zdravý životný štýl, časť štartovného a celý výťažok z tomboly poputuje pre Nadáciu TV JOJ.

Viac info na web stránke podujatia!


Tagy: Open Summer Cup 2018

Zdroj:
PR článok
Foto:
Open Summer Cup 2018

DISKUSIA