Slovan priznal problémy minulosti: Hráči stále nemajú všetky peniaze, no dočkajú sa ich

Juraj Široký ml.
Juraj Široký ml.

BRATISLAVA - Po odchode Patrika Zimana z pozície generálneho manažéra hokejového Slovana Bratislava bude klube zatiaľ bez jeho nástupcu.

„Zatiaľ si kompetencie rozdelíme a budeme hľadať nového generálneho manažéra,“ informoval v stredu člen predstavenstva klubu Juraj Široký.

Vedenie klubu prezentovalo aj súčasnú situáciu smerom k dlhom. „Máme nedoplatky hráčom z minulej sezóny, mali by to byť tri výplaty. Robíme kroky, aby sme to doplatili pred ďalším súťažným ročníkom a aby sa niečo také v budúcnosti neopakovalo,“ povedal Široký.

Slovan v stredu prezentoval meno nového trénera, stal sa ním Vladimír Országh. Na poste hlavného kouča nahradil Eduarda Zankovca. „Rokovali sme aj s Eduardom Zankovcom, ale nedospeli sme k dohode,“ poznamenal Juraj Široký mladší.

Marketingový riaditeľ Slovana Milan Vajda predstavil model predpredaja permanentiek. Prezradil tiež, že klub v blízkej budúcnosti chce predať názov arény, no zároveň zachovať prívlastok, že ide o Zimný štadión Ondreja Nepelu. Uviedol tiež, že Slovan v októbri pravdepodobne odohrá dve domáce stretnutia vo Viedni. Má ísť o pokyn vedenia KHL a nie iniciatívu bratislavského klubu.


Tagy: HC Slovan Bratislava Juraj Široký Juraj Široký ml.

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR - Martin Baumann

DISKUSIA