2. NN URBAN CITY RACE – Pozvánka na jedinečný prekážkový beh v Bratislave

Neopakovateľné prekážkové preteky priamo v centre Bratislavy sú podujatím pre všetkých, ktorí si chcú overiť nielen svoju rýchlosť a silu, ale zároveň otestovať svoju vytrvalosť a reflexy.

Okamžitá rozhodnosť a prispôsobenie sa neočakávaným podmienkam sú pri NN Urban City Race podujatiach nevyhnutnosťou. Tieto vlastnosti si budú môcť už po druhýkrát v meste a tretí raz celkovo vyskúšať a overiť všetci bežci, ktorí milujú zvýšenú hladinu adrenalínu v krvi. Zároveň budú mať možnosť bežať centrom mesta, cez lokality, ktoré nie sú súčasťou žiadneho iného behu.

Druhý ročník NN Urban City Race sa uskutoční 9. júna 2018 o 9.00 hod. priamo v centre hlavného mesta. Bratislava a jej ulice budú plné nástrah a neočakávaných prekážok. Organizátori nezabudli ani na štafetové družstvá, kde si bežci môžu prerozdeliť svoje sily a spoločne zdolať trať pretekov. 

Všetci bežci, malí i veľkí, sa môžu tešiť na bohatý štartový balíček, po dobehnutí na zaslúženú medailu a cieľové občerstvenie.

Všetky informácie spoločne aj s registráciou nájdete na  PREDPREDAJ.SK

Už aj pre deti

Novinkou tohto podujatia budú preteky pre deti, ktoré sa uskutočnia v ten istý deň o 15.00 hod. Deti budú štartovať postupne podľa vekových kategórií, samostatne najprv dievčatá potom chlapci. Malí pretekári budú súperiť na dvoch pripravených súbežných dráhach, pričom v kategórii A, vo veku 4 až 10 rokov, budú zdolávať  4 prekážky a na tých väčších, od 11 do 15 rokov, čaká prekážok šesť. Popasujú sa napríklad s priebehom cez auto, budú musieť preskákať nastražené palety či prebrodiť kontajner s vodou. Na takýto zážitok určite ešte dlho nezabudnú. 


Tagy: NN Urban City Race

Zdroj:
PR článok
Foto:
Urban city race

DISKUSIA