FOTO Sexuálny škandál mexických futbalistov: Alkohol a orgie s 30-timi prostitútkami!

Mexickí futbalisti sa poriadne odviazali
Mexickí futbalisti sa poriadne odviazali

MEXICO CITY - Deviati futbalisti mexického tímu smerujúceho na majstrovstvá sveta do Ruska sa nedávno zabávali v spoločnosti prostitútok. Reprezentanti Mexika oslávili domáci triumf v prípravnom zápase proti Škótsku (1:0) tak, že si do istého privátneho klubu v Mexico City pozvali tri desiatky ľahkých žien.

Bulvárny časopis TV Notas zverejnil obrázky futbalistov a pripojil veľavravný nadpis: "24-hodinové orgie". Medzi oslavujúcimi boli aj brankár Guillermo Ochoa, obranca Carlos Salcedo, stredopoliar Marco Fabián a útočník Raúl Jiménez. Nechýbali ani bratia Dos Santosovci Giovani a Jonathan. "Hudba, alkohol a zábava so ženami, nie však s manželkami či partnerkami. Asi si chceli trochu povyraziť pred odchodom na majstrovstvá sveta," napísal časopis TV Notas.

Mexický futbalový zväz k celej záležitosti vydal neutrálne stanovisko bez kritiky reprezentantov. "Stalo sa to v čase voľna a keďže hráči nezmeškali tréning či inú svoju reprezentačnú povinnosť, nemusia sa obávať trestu," potvrdil generálny sekretár mexického futbalu Guillermo Cantu. Informácie zverejnil aj poľský web sportowefakty.wp.pl/

Nie je to prvý škandál so sexuálnym pozadím v mexickom futbale. V roku 2011 ôsmich hráčov Mexika vylúčili z kádra pripravujúceho sa na šampionát Copa América, lebo využili služby prostitútok počas pobytu mužstva v Ekvádore. Aj vtedy bol medzi nimi Jonathan dos Santos.

Na MS 2018 v Rusku budú súpermi Mexičanov v F-skupine Nemci, Švédi a Kórejčania. Mexiko začne svoju púť 17. júna súbojom proti úradujúcemu majstrovi sveta Nemecku.


Tagy: Mexiko

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP/Rebecca Blackwell; Twitter

DISKUSIA