Futbalisti majú doma čo vysvetľovať: Uniklo VIDEO sexuálnych hrátok s prostitútkami!

Mexickí futbalisti si spestrilo prípravu večierkom s tridsiatimi prostitútkami
Mexickí futbalisti si spestrilo prípravu večierkom s tridsiatimi prostitútkami

MEXICO CITY - Deväť mexických futbalistov si spestrilo prípravu na blížiace sa majstrovstvá sveta večierkom s tridsiatimi prostitútkami. Hráči však potrestaní nebudú, pretože oslava po víťazstve 1: 0 nad Škótskom sa uskutočnila počas voľného dňa.

O večierku informoval magazín TV Notas, ktorý zverejnil aj niekoľko fotografií. Podľa časopisu sa oslavy po sobotňajšom zápase v Mexiku zúčastnili Carlos Salcedo, Marco Fabián, Guillermo Ochoa a Raúl Jiménez, bratia Jonathan a Giovani dos Santosovci, Héctor Herrera, José Corona a Jesús Gallardo.

Najnovšie sa však na sociálnych sieťach objavilo video z nočných hrátok, na ktorých vidieť mužov v spoločnosti nahých žien, ako sa všetci zabávajú v bazéne. Podľa zahraničných médií ide o hráčov z mexickej reprezentácie. Tí sa však bránia a tvrdia, že s touto udalosťou nemajú nič spoločné.
 
Generálny sekretár mexického zväzu Gulliermo Cantú odmietol večierok komentovať, uviedol však, že hráčom by za neho postih rovnako nehrozil, pretože nezmeškali tréning. Zväz podľa neho nemôže kontrolovať, ako hráči nakladajú s voľným časom. "Voľno je voľno a toto je riziko s ním spojené," vyhlásil.

Môže vás zaujímať: FOTO Sexuálny škandál mexických futbalistov: Alkohol a orgie s 30-timi prostitútkami!


Reprezentácia sa medzitým už presunula do Európy, kde ju v sobotu čaká generálka na šampionát v Rusku proti Dánsku. Na majstrovstvách sa potom výber trénera Juana Carlosa Osorio stretne s obhajcami titulu Nemcami, Kóreou a Švédskom.

Tagy: Mexiko prostitútky

Zdroj:
ČTK, športky
Foto:
Instagram/mackiie89; Video: Twitter

DISKUSIA