Liverpool sa veľkého prestupu nedočkal: Francúzska hviezda zostáva v Lyone!

Nabil Fekir
Nabil Fekir

LYON - Prestup francúzskeho futbalového reprezentanta Nabila Fekira z Olympique Lyon do FC Liverpool stroskotal. Vedenie účastníka Ligue 1 v sobotu informovalo, že sa rozhodlo ukončiť rokovania s predstaviteľmi anglického klubu.

Dvadsaťštyriročný univerzál, ktorý môže nastupovať v útoku i na poste ofenzívneho stredopoliara, absolvoval už v Liverpoole zdravotnú prehliadku s úmyslom skompletizovať transfer za 65 miliónov eur. Nakoniec z neho ale nič nebolo. "Aj keď Liverpool bol pre nás prioritou z hľadiska možného prestupu Fekira, Olympique Lyon je potešený, že môže počítať so službami svojho kapitána aj pre sezónu 2018/2019," uviedol francúzsky klub vo svojom vyhlásení, z ktorého citovala agentúra AP. 

Fekir má za sebou úspešnú sezónu, v ktorej nastrieľal 18 gólov a pomohol svojmu klubu k tretiemu miestu v domácej lige znamenajúcom účasť v predkole Ligy majstrov. Produkt mládežníckej akadémie Lyonu odohral za Olympique dokopy 161 zápasov, v ktorých vsietil 58 gólov. Nechýba ani v nominácii "Les Bleus" na MS v Rusku.


Tagy: FC Liverpool Olympique Lyon Nabil Fekir

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP/Laurent Cipriani

DISKUSIA