VIDEO Ibrahimovič zarmútil Rusnáka: Hviezdny kanonier ukončil víťazné ťaženie Real Salt Lake

Dvojgólový Zlatan Ibrahimovič bol hlavnou hviezdou zápasu Dvojgólový Zlatan Ibrahimovič bol hlavnou hviezdou zápasu Zdroj: lagalaxy.com

LOS ANGELES - Trojzápasová víťazná ligová séria amerického tímu MLS Real Salt Lake, v ktorom pôsobí aj slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák, sa skončila. Postarali sa o to hráči Los Angeles Galaxy, ktorí v domácom prostredí zvíťazili pred 25 462 divákmi presvedčivo 3:0.

Hlavnou postavou sobotňajšieho duelu bol Zlatan Ibrahimovič. Hviezdny 36-ročný švédsky internacionál po bezgólovom prvom polčase strelil po zmene strán v priebehu siedmich minút dva góly a rozhodol o triumfe, víťazstvo LA Galaxy v 76. min spečatil nórsky útočník Ola Kamara. Dvadsaťtriročný stredopoliar Albert Rusnák odohral celé stretnutie.

Dvojgólový Zlatan Ibrahimovič bol Galéria fotiek (2) Zdroj: lagalaxy.com

Hráčom Realu Salt Lake patrí po pätnástich zápasoch 5. miesto v Západnej konferencii MLS so ziskom 22 bodov. Na lídra tabuľky Sporting Kansas City majú odstup 7 bodov. Mužstvo LA Galaxy figuruje v tej istej konferencii na 8. priečke s 20 bodmi.

Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake 3:0 (0:0)
Góly: 61. a 67. Ibrahimovič, 76. O. Kamara