FOTO Ovečkin zaspal na Stanley Cupe aj plával vo fontáne: VIDEÁ z bujarých osláv hviezdy NHL

Alexander Ovečkin a Nicklas Bäckström po prílete so Stanley Cupom
Alexander Ovečkin a Nicklas Bäckström po prílete so Stanley Cupom

WASHINGTON - Dlhých trinásť sezón v zámorskej NHL čakala ruská hokejová hviezda a kapitán Capitals Alexander Ovečkin (32) na tento moment. Moskovský rodák po prvýkrát vo svojej dlhej hviezdnej kariére mohol nad hlavu zdvihnúť Stanley Cup, ktorý je zároveň prvou slávnou trofejou pre hokejistov Washingtonu a divoké oslavy veľkej postavy svetového hokeja po takomto triumfe sú tak úplnou samozrejmosťou.

Ruský kanonier to so svojimi najvernejšími najprv poriadne roztočil na diskotéke vo Vegas, kde sa z ničoho nič ocitol na pódiu vedľa jedného z najslávnejších dídžejov na svete DJ Tiesta.

 

Potom si už slastne vychutnával šampanské z cenného pohára, po ktorom tak veľmi dlhé sezóny túžil.

Po únavných oslavách na ruskú hviezdu doľahla na palube lietadla únava a potreba oddýchnuť si. Ako inak než v objatí so slávnym Stanley Cupom. Fotografiu z peknej momenty uverejnil na sociálnej sieti jeho švédsky spoluhráč Nicklas Bäckström.

Po pristáti lietadla na medzinárodnom letisku vo Washingtone ako prvý vystúpil kapitán Ovečkin spolu so švédskym spoluhráčom Bäckströmom a nad hlavami víťazoslávne niesli slávny Stanley Cup. Oficiálny zraz s fanúšikmi v uliciach mesta majú Capitals naplánovaný až na utorok, tie neoficiálne sa však naplno rozbehli už hneď.

Ústrednou postavou bol pochopiteľne ruský kapitán Washingtonu, ktorý zrejme posilnený alkoholom žiaril a všade okolo seba šíril dobrú náladu. Priamo v centre mesta si vyzliekol tričko a skočil do mestskej fontány, kde si s chuťou zaplával a pridal aj nejaké finesy. Dav verných fanúšikov to s Ovečkinom vo vode hromadne oslávil a potom sa hviezda Washingtonu postupne vymotala z húfu ľudí a našla cestu k svojmu tričku. Nuž, vyhrať slávny Stanley Cup je veľká vec...


Tagy: Washington Capitals Alexander Ovečkin

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
Twitter; Video: Twitter, Instagram, Youtube

DISKUSIA