Bohatá kurzová ponuka k MS v Niké, teraz aj so stávkami ZADARMO!

Obháji Nemecko titul spred štyroch rokov? Alebo sa naplní prognóza viac než 40 percent tipérov Niké a z cennej trofeje sa bude tešiť Brazília? Začína sviatok všetkých futbalových fanúšikov a Niké ho opäť spestrí svojim klientom bohatou porciou aktivít.

Futbalové MS sú najväčšou športovou udalosťou roka. Rovnako to vnímajú aj bookmakeri Niké, preto svojim klientom opäť pripravili pestrú paletu stávok. Okrem klasických možnosti môžete vďaka špeciálom zažiť to pravé tipérske dobrodružstvo. Strelí gól brankár? Padne gól z rohu? Bude hlavný tréner vykázaný na lavičku? Prehrá Brazília na turnaji výsledkom 1:7, podobne ako pred štyrmi rokmi s Nemeckom? Mimochodom, takýto scenár by váš vklad vynásobil kurzom 1 111!


Výnimočné podujatie si zaslúži aj jedinečnú akciu. Tá bude aj tentokrát pod hlavičkou skvelého Laca Borbélyho. Zapojte sa do Futbalovej Super 5-ky. Podajte si každý deň tiket za 5 eur a každý deň počas MS vás čaká stávka ZADARMO v hodnote 5 eur. A mimochodom, koho na celkového víťaza favorizuje známy futbalový tréner a spolukomentátor? „Roky sa traduje, že Brazília ako kolíska futbalu je top favoritom majstrovstiev sveta. Tentokrát som presvedčený, že Brazília by tieto predpoklady mala konečne naplniť. Majú vynikajúci koučing, obrovský potenciál hráčov a ten bude naplnený celkovým triumfom.“

Koho favorizujete vy? Vyberte si z bohatej ponuky stávok k MS vo futbale. Navyše, teraz vás v Niké za vašu aktivitu odmeníme vo Futbalovej Super 5-ke každý deň stávkami ZADARMO. 


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA