VIDEO Beštiálny priamy kop, Ronaldo s tým vyzametal: Ohlasy svetových médií

Portugalský hráč Cristiano Ronaldo oslavuje po tom, ako strelil vyrovnávajúci gól
Portugalský hráč Cristiano Ronaldo oslavuje po tom, ako strelil vyrovnávajúci gól

SOČI - Ohlasy svetových internetových médií na zápas B-skupiny na majstrovstvách sveta vo futbale Španielsko - Portugalsko (3:3) a najmä na výkon Cristiana Ronalda:

Marca (Šp.): "Beštiálny priamy kop a na jeho konci perfektný Ronaldov tomahawk. Ani výskok Piquého nezabránil gólu na 3:3. Cristiano Ronaldo sa zasa raz objavil, aby zachránil Portugalsko."

AS (Šp.): "Ronaldo za cenu troch... Španielsko má na to, aby víťazilo v takýchto zápasoch, ale nemá Ronalda, ktorého prínos zaváži za celé mužstvo. Portugalsko ukázalo čeľuste aj mentálnu silu proti tímu s veľkými skúsenosťami, ale trénerským nováčikom na majstrovstvách sveta."

A Bola (Portug.): "Hetrik Ronalda a remíza v úvodnom zápase proti Španielsku. Zápas bol exhibíciou hráča s prezývkou CR7, ktorý strelil Španielom tri góly."

O Jogo (Portug.): "Šesť gólov a veľký Ronaldo. Portugalsko remizovalo so Španielskom 3:3 v dosiaľ najlepšom zápase majstrovstiev sveta."

FIFA.com: "Ronaldo dal svetlo hviezdnej remíze so Španielskom. Bol to najlepší strelecký výkon útočníka Realu Madrid na majstrovstvách sveta v celej jeho kariére."

Gazzetta dello Sport (Tal.): "Ronaldo nikdy nekončí. Cristiano verzus Španielsko 3:3. Na pekný zápas sa nečakalo dlho. Ronaldo, Ramos, Isco, Rocchi a Iniesta. Šampionátové El Clássico malo svoj lesk a hráči sa navzájom rešpektovali."

Blick (Švaj.): "Ronaldo hetrikom doviedol Portugalsku v bláznivom zápase. Portugalský kapitán v ňom vyčnieval nad ostatnými. Bola to lahôdka v doterajšom priebehu šampionátu."

Daily Mail (Angl.): "Ronaldova šou so senzačným hetrikom. Hviezda Realu Madrid zabezpečila Portugalsku životne dôležitý bod proti favoritovi turnaja Španielsku. De Gea už čelil v kariére veľkému množstvu podobných priamych kopov, ale tentoraz sa ani nepohol. Uff, aký gól, a aký zápas...."

Bild (Nem.): "Ronaldo s tým vyzametal... Tri góly proti Španielsku na majstrovstvách sveta? Bláznivé."


Tagy: Cristiano Ronaldo Portugalsko Španielsko

Zdroj:
SITA
Foto:
TASR/AP/Francisco Seco; Video: Youtube

DISKUSIA