Začali Majstrovstvá Slovenska detských domovov vo futbale

Zdroj: Pohár Karola Poláka

Semifinálovými zápasmi medzi Trnavským a Košickým krajom začali dnes Majstrovstvá Slovenska detských domovov vo futbale - Pohár Karola Poláka. Finálový turnaj dnes slávnostne otvoril starosta obce Štrba pán Michal Sýkora a o kultúrny program sa postaral detský folkórny súbor Štrbianček. Do bojov o putovný pohár sa ešte dnes zapoja výbery Bratislavského a Prešovského kraja. Finálový zápas a zápas o 3. miesto je na programe zajtra doobeda.

Pohár Karola Poláka je súťaž detských domovov vo futbale, kde výbery jednotlivých krajov, chlapcov a dievčat vo veku 14 až 18 rokov bojujú o šancu zúčastniť sa na finálovom turnaji na Štrbe a tam v konkurencii 4 krajov získať pohár a krásne ceny. Odmenení sú samozrejme všetky zúčastnené deti. Zakladateľom tohto projektu bola športová komentátorska legenda pán Karol Polák.

Súťaž organizuje občianske združenie Múdry pes v spolupráci s partnerom projetku Slovenským futbalový zväzom a Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Začali Majstrovstvá Slovenska detských Galéria fotiek (3) Zdroj: Pohár Karola Poláka

Generálnym partnerom súťaže je spoločnosť Nestlé a hlavným partnerom Nadácia EPH. Reklamný partnerom je spoločnosť Burel a do projektu sa rôznou formou zapojili aj spoločnosti adidas, dm drogerie markt, coty, lucka, auto-impex, metro, tissot, allen&overy, camfil a excellent partners. Mediálnu podporu poskytuje zoznam.sk, tasr a rtvs a práve riaditeľ rtvs je aj ambasádorom tejto súťaže. Tento rok je partnerom projektu aj klub fair play SOV.

Začali Majstrovstvá Slovenska detských Galéria fotiek (3) Zdroj: Pohár Karola Poláka

  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Pohár Karola Poláka
  • Zdroj: PR článok
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy