ŠOKUJÚCA Smrť Juraja Halenára: Možný dôvod samovraždy!

Juraj Halenár († 35)
Juraj Halenár († 35)

BRATISLAVA - V sobotu večer zasiahla slovenský futbal obrovská rana! V sobotu popoludní našli v bratislavskom parku zvanom Vrakunský lesopark nehybné telo Juraja Halenára.

Polícia potvrdila nález Juraja Halenára aj na sociálnej sieti: "Potvrdzujeme správu o nájdení mužského tela vo Vrakúnskom lesíku dnes v Bratislave. Osoba bola nezvestná od 29. júna. Lekár nevylúčil cudzie zavinenie. Viac informácií nebudeme počas vyšetrovania poskytovať."

Podľa informácií Športiek našli známeho futbalistu s podrezanými žilami iba 300 metrov od známej diskotéky Harley v bratislavskej Vrakuni. Halenár iba vo štvrtok 28. júna oslávil svoje 35. narodeniny, ktoré mal ísť zapiť s kamarátmi a odvtedy bol nezvestný. Čo sa mohlo stať, je zatiaľ záhadou.

V kruhu kamarátov však kolujú informácie o tom, že nemal ľahký život, čo sa týka po finančnej stránke. K tomu sa mohli pridať aj dlhy, a práve toto mohol byť dôvod, prečo sa rozhodol k takému zúfalému činu. Táto tragédia je o to smutnejšia, že zanechal za sebou malého štvorročného synčeka Nikolasa (4).

Halenár vyrastal v Lokomotíve Trnava, hral za Inter Bratislava, Artmediu Petržalka či Slovan Bratislava, v Maďarsku pôsobil v Nyíregyháze a v Česku si obliekal dres Olomouca. So 125 gólmi sa stal počas jesennej časti sezóny 2014/2015 historickým rekordérom slovenskej ligy v počte strelených gólov. Reprezentačný dres si obliekol v troch zápasoch: v roku 2007 nastúpil v kvalifikácii ME 2008 proti Česku v Prahe a San Marínu v Serravalle, o rok neskôr pridal tretí štart v prípravnom zápase na Cypre proti Maďarsku.

 

 


Tagy: Juraj Halenár

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
TASR/Radovan Stoklasa

DISKUSIA