FOTO Česká hviezda Pastrňák si doberá svojho krajana: Konečne nebudem najhorší v lige!

Nevšedný spôsob lepenia pásky na hokejku v podaní Davida Pastrňáka
Nevšedný spôsob lepenia pásky na hokejku v podaní Davida Pastrňáka

BOSTON - Česko má v zámorskom hokeji viacero žiarivých hviezd, no najväčšou je útočník Bostonu Bruins David Pastrňák. Vychýrený snajper v posledných dvoch sezónach strelil viac ako 30 gólov a to s hokejkou, kvôli ktorej sa mu mnoho fanúšikov vysmieva. Teraz sa už ale trápiť nemusí, v tomto smere už najhorší v lige nebude, tromfol ho jeho krajan Jan Kovář.

Pastrňák vzbudil pozornosť fanúšikov po tom, ako sa internetom prehnali fotky bizarne oblepenej čepele jeho hokejky. Väčšina hokejistov si dá na tomto skutočne záležať. Páska musí byť úhľadne oblepená a niekto jej minie skutočne celé metre, no Pasta to má hotové za pár sekúnd.

Pastrňák zrejme zvolil takýto štýl ako fanúšik bývalého výborného českého útočníka Petra Klímu, ktorý v NHL odohral 13 sezón. Jeho hokejka vyzerá podobne ako tá Pastrňákova, za čo sa mu mnoho fanúšikov vysmieva. Vraj je to škaredé a na hanbu.

Český 22-ročný útočník prostredníctvom sociálnej sieti pogratuloval krajanovi Janovi Kovářovi k podpisu zmluvy s NY Islanders a ako bonbónik pridal fotografiu jeho práce s páskou. Na čepeli jej bolo azda ešte menej ako používa Pasta.

 

 


Tagy: Jan Kovář David Pastrňák

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
sportsnet.ca

DISKUSIA