Športové leto s futbalovým a športovým snom

Aj vy ste sa na Majstrovstvách sveta vo futbale naladili na tú správnu nôtu a tešíte sa na začiatok prestížnych futbalových líg? Máme pre vás výbornú správu. Cestovná kancelária Futbalovysen.sk Vám ponúka nezabudnuteľné letné zájazdy top tímov: Bayern Mníchov, Manchester United a Paríž St. Germain v mesiacoch júl, august a september.

V sobotu 21. júla uvidíme spoločne v rakúskom Klagenfurte megahviezdy PSG a Bayernu Mníchov, aby sme už 5. augusta navštívili 75-tisícovú Allianz Arénu na zápase Bayern Mníchov - Manchester United. Nezabúdame ani na priaznivcov cyklistiky a fanúšikov Petra Sagana. 5-dňový poznávací zájazd do Paríža a návštevou záverečnej etapy Tour de France je venovaný tým, ktorí radi spoznávajú nové miesta. Koniec septembra bude patriť 6-ročníku výjazdu na mníchovský Oktoberfest obohatený o bundesligový zápas.

Viac informácií a vstupenky nájdete na Predpredaj.sk

1. Bayern Mníchov - Paríž St. Germain v Klagenfurte, 21.7.2018

Druhá polovica júla bude patriť tradičnému zájazdu do Klagenfurtu, kde sa stretnú majstri Francúzska a Nemecka. Zápas patrí do série International Champions Cup, kde sa stretne 18 najlepších tímov z celej Európy. Ale futbalový zážitok nie je jediné čo Vás na tomto výlete čaká. Spoločne navštívime miniatúrny svet Minimundus: tu objavíte miniatúrne pamiatky ako napríklad Eiffelova veža, Socha slobody, Taj Mahal, atď. Na svoje si prídu všetky vekové skupiny vrátane tých najmenších :)

2. Zájazd na Tour de France do Paríža, 26.7.-30.7.2018

Po minuločnej TDF, kde bol Peter Sagan predčasne vylúčený z pretekov sa už slovenskí fanúšikovia nevedia dočkať tohto ročníka. S nami máte možnosť byť priamo v cielovej rovinke na legendárnom Champs Elysées. Po predchádzajúcich úspešných ročníkoch TDF 2015, 2016 a 2017 sa opäť radi vraciame do Paríža. Počas zájazdu vás prevedieme úžasným mestom a spoločne navštívime dominanty mesta ako Eifelova veža, najvyšší bod Paríža - baziliku Sacré-Cœur, horu mučeníkov - Montmartre, palácový komplex Louvre, alebo Tuilerijské záhrady. Spanilá jazda Parížom môže začať. 

3. Bayern Mníchov - Manchester United v Mníchove, 5.8.2018

Absolútna letná bomba za neuveriteľnú cenu vrátane suveníru v podobe zápasového šálu to je duel Bayern Mníchov - Manchester United v 75-tisícovej Allianz Aréne. Zápas je na programe iba týždeň pred začiatkom ligovej sezóny čo sľubuje kvalitnú zostavu oboch mužstiev. Súčasťou zájazdu je prehliadka mesta vrátane námestia Marienplatz, tradičné jedlo Bratwurst, prehliadka Olympijského parku a BMW sveta. Poponáhľajte sa a nepremárnite zájazd leta!

4. Mníchovský Oktoberfest + zápas Bayern Mníchov - Augsburg, 25.9.-27.9.

Pre tých, ktorí majú leto plne obsadené ponúkame čerešničku na torte v podobe 6. ročníka legendárneho zájazdu na Oktoberfest + s bundesligovým bavorským derby Bayern - Augsburg. Zažite najväčšiu pivnú show na svete a úžasný večerný Oktoberfest. Ubytovanie s raňajkami v dobrom hoteli ako aj prehliadka mesta je samozrejmosťou. Zápas pred vypredaným publikom zážitkom na celý život.

Futbalovysen.sk (J&S Group, s.r.o.) je poistená voči úpadku v cestovnej poisťovni UNION – poistná zmluva č. 24-6354. Toto zákonné poistenie je zárukou istoty a bezpečnosti Vami vynaložených finančných prostriedkov na dovolenku.


Zdroj:
PR článok
Foto:
Futbalovysen.sk

DISKUSIA