VIDEO Radivojevič sa už nemôže dočkať novej sezóny: Je dosť možné, že bude posledná!

Branko Radivojevič
Branko Radivojevič

ŠAMORÍN - Na letnom hokejovom kempe sa zúčastnilo viacero známych mien. Samozrejme že nechýbal šéf Pro-Hokeja Richard Lintner, no 60 detí, ktoré sa kempu zúčastnilo, sa mohli tešiť napríklad aj na veľkého srdciara Branka Radivojeviča, ktorý si v minulej sezóny žil hokejový sen v Trenčíne. Klub sa v priebehu jedného roka dostal z boja o záchranu až do finále Tipsport Ligy. Hokejovú kariéru si natiahne ešte o rok, možno posledný.

"Hokej mi už chýba, veľmi sa už teším na začiatok sezóny. Za dva týždne vykorčuľujeme na ľad, všetci sa už na to tešia. Začíname odznova, do novej sezóny treba ísť s pokorou a dať si nejaké postupné ciele. Treba sa dobre pripraviť, zvládnuť základnú časť a potom uvidíme, ako to bude v play-off," povedal v rozhovore pre Športky Branko Radivojevič a ďalej prezradil, ako sa tím zmenil počas letnej prestávky:  "Jadro tímu zostalo pokope, len sme ho vhodne doplnili. Je to len na nás, aby sme to potvrdili na ľade."

Tipsport Liga bude od budúcej sezóny nadnárodnou ligou, keďže budú súťažiť aj dva maďarské tímy. Podľa ostrieľaného 37-ročného útočníka sa fanúšikovia budú môcť tešiť na vyrovnané zápasy. "Vzhľadom na vysoké rozpočty budú maďarské tímy podľa mňa kvalitné. Vlani mohlo vyhrať 5-6 tímov, tento rok to bude možno o dve viac," dodal Radivojevič, ktorý záverom prezradil, že ho zrejme uvidíme hrať ako aktívneho hokejistu v poslednej sezóne.


Tagy: Branko Radivojevič HK Dukla Trenčín

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
sportky - Rendek
Foto:
Ján Zemiar; Video: M. Bublavý

DISKUSIA