Klopp si vyhliadol nástupcu Kariusa: Za Brazílčana však musí Liverpool zaplatiť tučný balík

Alisson
Alisson

LIVERPOOL - Účastník anglickej futbalovej Premier League FC Liverpool neplánuje nákup brazílskeho brankára Alissona z AS Rím. Podľa informácií Sky Sports odradila predstaviteľov "The Reds" výška výkupnej klauzuly, ktorá sa pohybuje na úrovni 90 miliónov eur.

Liverpool zameral svoju pozornosť na gólmansku jednotku Rimanov už počas januárového prestupového obdobia a očakávalo sa, že v lete dotiahne reprezentanta "Kanárikov" do mesta Beatles. Anglický tím bol však ochotný zaplatiť iba 65 miliónov eur, čo je o 25 miliónov menej, ako si predstavuje vedenie AS.

V spojitosti s prestupom do Liverpoolu sa spomínali aj ďalší brankári ako Holanďan Jasper Cillessen z FC Barcelona, Angličan Nick Pope z Burnley alebo Albánec Thomas Strakosha z Lazia Rím. Nemecký manažér finalistu Ligy majstrov Jürgen Klopp však v rozhovore pre britský denník Daily Express, že klub nemá záujem o podpis kontraktu so spomenutými hráčmi. Ak počas letného prestupového obdobia nenájde nového gólmana, bude naďalej pracovať s dvojicou Loris Karius - Simon Mignolet.


Tagy: FC Liverpool AS Rím Alisson Becker

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP/Matthias Schrader

DISKUSIA