Nástupca Ronalda v Reale? Hazard po skvelých výkonoch naznačil odchod z Chelsea!

Eden Hazard po prehre v semifinále s Francúzskom
Eden Hazard po prehre v semifinále s Francúzskom

PETROHRAD - Krídelník Eden Hazard (27) má za sebou výborné majstrovstvá sveta vo futbale a jeho meno sa začalo spájať s prípadným prestupom do Realu Madrid. Kapitán Belgicka po úspešnom petrohradskom súboji o bronzové medaily proti Anglicku (2:0) po prvý raz povedal, že je pripravený odísť z Chelsea a naznačil, že pôsobenie v Madride by si vedel predstaviť.

"Mám za sebou šesť rokov v Londýne a teraz aj skvelé majstrovstvá sveta. Možno už nastal čas skúsiť aj niečo iné," povedal Eden Hazard, cituje ho aj web denníka Marca. "Konečné rozhodnutie však nie je na mne, ale na Chelsea. Pôjdem teraz na dovolenku a potom uvidím, čo sa stane. Moje meno ste už spojili azda so všetkými klubmi. Budúci týždeň to bude možno Bayern Mníchov, ale viete aká je moja priorita, nik iný ako Real," dodal Hazard v dobrej nálade pred novinármi v Petrohrade. "Verím, že práve Eden sa môže stať nástupcom Cristiana Ronalda v Reale Madrid," načrtol túto možnosť tréner Belgicka Roberto Martínez.

Eden Hazard bol jedným z lídrov Belgicka nielen na MS v Rusku, kde dosiahol tri góly a pridal aj tri asistencie. Celkovo však v posledných 25 zápasoch v drese ˇČervených diablov" zaznamenal 12 gólov a pridal 13 asistencií.


Tagy: Real Madrid Eden Hazard Chelsea FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA/AP

DISKUSIA