VIDEO Chcete dres Ronalda vo farbách Juventusu? Takto ho vyrobíte z neaktuálneho dresu Realu!

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

TURÍN - Cristiana Ronalda v pondelok večer oficiálne predstavili ako novú posilu Juventusu Turín. Portugalský futbalista, ktorý opustil madridský tím úradujúceho šampióna Ligy majstrov, sa už minulý týždeň dohodol s talianskym šampiónom na zmluve do 30. júna 2022. Juventus zaplatí Realu Madrid za prestup viac ako 100 miliónov eur v priebehu dvoch rokov a Ronaldo v novom pôsobisku zarobí 30 miliónov ročne.

Prestup veľkej futbalovej hviezdy vyvolal v Turíne doslova šialenstvo a využiť situáciu sa pokúšajú aj obchodníci, ktorí po CR7 pomenovali pizzu či príchuť zmrzliny. Veľký dopyt je ale hlavne po dresoch Ronalda vo farbách nového zamestnávateľa. V oficiálnom fanshope Juventusu predajú Ronaldov dres každú minútu a pravidelne kvôli veľkému záujmu kupcov dochádzajú aj písmená, ktoré zamestnanci nažehľujú na dresy. 

Ak máte v skrini už neaktuálny dres Ronalda vo farbách madridského Realu, nezúfajte. Nový dres portugalskej hviezdy si môžete spraviť práve zo starého exempláru, stačí vedieť ako na to. Pozrite si kreatívny postup ako zo starého dresu Ronalda vo farbách Realu Madrid jednoducho vyrobíte ten aktuálny v klubových farbách Juventusu Turín. 


Tagy: Cristiano Ronaldo Juventus Turín

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky, TASR
Foto:
Twitter/Cristiano Ronaldo; Video: Facebook

DISKUSIA