VIDEO Sagan prelomil mlčanie ohľadom jeho rozchodu: Rešpektujte súkromie! Nie je za tým iná žena

Peter Sagan
Peter Sagan

BRATISLAVA - Hviezdny slovenský športovec a popredný svetový cyklista Peter Sagan tento týždeň potvrdil, že sa rozchádza so svojou manželkou Katkou. 28-ročný rodák zo Žiliny sa v najnovšom videu vyjadril ku všetkým nepotvrdeným špekuláciám, ktoré hovorili o rôznych dôvodoch jeho spomínaného rozchodu s manželkou.

Sagan poprel, že za ich spoločným rozhodnutím je nevera, alebo iná žena, pričom vyzval všetky médiá na rešpektovanie ich súkromného života. "Je to môj privátny život a nemám za potreby, aby sa staral niekto do toho," povedal vo videu trojnásobný majster sveta.


Môže vás zaujímať: Rozprávka manželov Saganovcov sa definitívne skončila: TOTO sú najkrajšie momenty ich spoločného života!


Rovnako, ako napísal vo svojom príspevku, na prvom mieste je jeho synček Marlon, ktorého chcú vychovať najlepšie, ako budú vedieť. "Rozchádzame sa s Katkou v dobrom, musíme ochrániť aj Marlona. Pokúsime sa o to, aby sme mu pomohli vyrásť v tom najlepšom smere," dodal Sagan.

Peter Sagan sa s Katkou zobrali v novembri 2015 a minulý rok sa im narodil synček Marlon. Ich vzťah vyzeral navonok idylicky, no nikto nevie, čo sa stalo v ich súkromnom živote. V stredu 18. júla však Sagan uverejnil na svojom facebookovom profile šokujúcu správu o ich rozchode.


Tagy: Peter Sagan

Zdroj:
športky
Foto:
facebook.com - Peter Sagan; Video: facebook.com - Peter Sagan

DISKUSIA