VIDEO Megatalent Realu žiaril: Takto sa nový Neymar zaskvel na prvom tréningu medzi hviezdami!

Vinícius Júnior sa chce prebojovať do základnej jedenástky A-tímu Realu
Vinícius Júnior sa chce prebojovať do základnej jedenástky A-tímu Realu

MADRID - Najväčší brazílsky talent súčasnosti len pred pár dňami oslávil 18 rokov a už v tomto veku má možnosť trénovať s najväčšími hviezdami madridského Realu. Na prvom tréningu po oficiálnom predstavení na San Bernábeu sa Vinícius Júnior alias nový Neymar absolútne nestratil a svojim bravúrnym výkonom zaručene ohúril vedenie madridského giganta, ktoré chce presvedčiť, že si zaslúži miesto v základe nabitého A-tímu.

Real vlani za brazílsku hviezdičku zaplatil Flamengu 45 miliónov, čo je historicky druhá najvyššia čiastka za hráča z brazílske ligy. Rekord drží hviezdny Neymar, ktorý v roku 2013 odišiel zo Santosu do Barcelony za zhruba 86 miliónov eur a práve na Neymara sa štýlom hry mladý talent veľmi podobá. Pozrite sa, čo mladý brazílsky supertalent predvádzal na prvom tréningu Realu. 

O Viníciusa Júniora mali záujem aj ďalšie európske veľkokluby, no napokon uspel Real, ktorý ho sledoval uź od jeho jedenástich rokov. Rýchly a technicky mimoriadne zdatný mladík herne pripomína Neymara a vlani už zažiaril na juhoamerickom šampionáte hráčov do 17 rokov. Brazílčania tam získali titul a Vinícius sa stal najlepším hráčom a so siedmimi presnými zásahmi aj topstrelcom turnaja.

Podarí sa talentovanému Viníciusovi Júniorovi vybojovať miesto v základnej zostave Realu?

Hlasovalo: 216


Tagy: Real Madrid CF Vinícius Júnior

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
realmadrid.com; Video: Youtube

DISKUSIA