Manažér Marseille vyzdvihol Hubočana: V živote som nevidel toľko zblokovaných striel

Tomáš HubočanTomáš Hubočan Zdroj: om.net

MARSEILLE - Tréner futbalistov francúzskeho klubu Olympique Marseille Rudi Garcia sa po sobotňajšom prípravnom stretnutí "Les Phocéens" proti Sportingu Lisabon (1:1) pochvalne vyjadril na adresu slovenského obrancu Tomáša Hubočana.

"V zápase proti Sportingu sa mi Tomáš Hubočan veľmi páčil. Myslím si, že som za celú moju trénerskú kariéru nevidel v defenzíve toľko hruďou zblokovaných striel," povedal 54-ročný Garcia podľa twitterového konta TeamOM Officiel.

Hubočan sa stále nevzdal možnosti, že zostane v kádri Olympique Marseille aj v sezóne 2018/2019. Tridsaťdvaročný rodák zo Žiliny hosťoval v uplynulom ročníku v tureckom Trabzonspore. Na juhu Francúzska má ešte rok platný kontrakt, v nedávnych týždňoch sa však v tamojších médiách nahlas špekulovalo o jeho odchode z tímu finalistu ostatného ročníka Európskej ligy. Niekdajší hráč Dinama Moskva či Zenitu Petrohrad sa však zapojil do letnej prípravy OM, v ktorej si nepočína zle. V takmer všetkých predsezónnych dueloch nastúpil v základnej zostave, v minulotýždňovom vystúpení proti španielskemu Betisu Sevilla (2:3) dokonca skóroval.

"Mám zmluvu, ktorú rešpektujem. Ale úprimne, neviem, čo si mám myslieť. Nemám tušenie, aká bude moja budúcnosť, či zostanem v Olympique Marseille alebo pôjdem niekde inde. Chcel by som zostať, pretože sa tu pripravuje niečo dobré. Avšak, tréner je ten, kto rozhodne," povedal Hubočan pre web laprovence.com.

Viac o téme: Tomáš Hubočan Olympique Marseille
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: om.net
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články