Hlavný bookmaker Niké favorizuje Manchester City

Fanúšikovia anglickej Premier League sa dočkali. Štartuje nový ročník pre mnohých jednej z najlepších líg na svete. Novú sezónu otvorí duel na Old Trafforde, v ktorom domáci Manchester United hostí Leicester. Tešia sa priaznivci, ale tešia sa aj tipéri. Dlhodobo je totiž práve anglická liga najobľúbenejšou súťažou pri výbere na tikety.

Richard Slušný je hlavným bookmakerom v stávkovej spoločnosti Niké. A práve medzi tipérmi jednotky na trhu je Premier League najobľúbenejšou súťažou. „Je to tým, že je v nej skupina silných tímov ako sú Manch. City, Manch. Utd., Chelsea, Arsenal a Liverpool, ktoré si dlhodobo udržujú vysokú výkonnosť a tým pádom sú spoľahlivé na tipovanie,“ prezradil Slušný. Aj v otváracom kole práve na víťazstvá červených diablov z Manchestru a rovnako na triumf Liverpoolu bolo prijatých najviac stávok. „Ja o niečo viac verím Liverpoolu. United mali veľa hráčov na MS, dovolenkové obdobie si predĺžili. Zrejme chvíľu potrvá, kým sa naladia na víťaznú vlnu,“ myslí si Slušný. 

Celkovo ale na majstra favorizuje obhajcu trofeje Manchestru City. A to i napriek tomu, že v Anglicku sa naposledy podarilo obhájiť majstrovský titul niektorému z tímov ešte v roku 2009. „Citizens sú opätovne najväčším favoritom na titul. Počas leta vhodne doplnili káder, nikto dôležitý neodišiel.“ Potrápiť by ich mohol znovu Liverpool, ale aj trio londýnskych klubov. „Na Arsenal mám po odchode Wengera veľké očakávania, boli aktívni na prestupovom trhu a tak verím, že sa zapoja do boja o titul. Stabilizovaný káder má Tottenham. Udržali si Kanea a môžu rovnako zamiešať karty,“ zhodnotil hlavný bookmaker Niké. 

A aké sú tri odporúčania Richarda Slušného z úvodného programu Premier League? „Verím Liverpoolu, že si poradí s West Hamom, možno aj v hendikepe. Ďalej odporúčam tipovať výhru City v Londýne s Arsenalom. A z odvážnejších možností by som zvolil remízu v súboji Newcastlu v bráne s naším Dúbravkom s favorizovaným Tottenhamom.“

Či už sa necháte inšpirovať tipmi Richarda Slušného, alebo pôjdete vlastnou líniou, Niké vás pri štarte anglickej Premier League odmení. Odštartujte anglickú ligu s tiketom zadarmo. Viac informácií nájdete na www.nike.sk/anglicky_vikend


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA