Manažér Trenčína pred odvetou upozorňuje: Ako rýchlo vyletíte, tak rýchlo môžete spadnúť

Na snímke Antonio Mance (AS Trenčín) oslavuje štvrtý gól v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA vo futbale AS Trenčín - Feyenoord RotterdamNa snímke Antonio Mance (AS Trenčín) oslavuje štvrtý gól v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy UEFA vo futbale AS Trenčín - Feyenoord Rotterdam Zdroj: TASR - Jakub Kotian

TRENČÍN - Generálny manažér slovenského futbalového klubu AS Trenčín Róbert Rybníček si myslí, že mužstvo spod Čákovho hradu ešte nesmie považovať konfrontáciu v 3. predkole Európskej ligy 2018/2019 proti Feyenoordu Rotterdam za vybavenú. Ako je známe, zverenci trénera Ricarda Moniza vo štvrtkovom úvodnom dueli spomenutej fázy kontinentálneho pohára číslo dva na žilinskom trávniku dokonale zaskočili slávneho holandského súpera a zvíťazili vysoko 4:0.

"Musíme si priznať, že je to obrovské prekvapenie. V našom výkone sa však prejavila aj práca, ktorá umožnila takýto neskutočný výsledok. Dobre však vieme, že tak, ako rýchlo vyletíte, tak rýchlo môžete aj spadnúť. Ostatné dva roky sme stagnovali, preto sme obozretní," povedal Rybníček pre český denník Sport.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6
Viac o téme: AS Trenčín Róbert Rybníček Feyenoord Rotterdam
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR - Jakub Kotian
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články