VIDEO Wayne Rooney zdvihol fanúšikov zo sedadiel: Jeho obetavosť a dravosť vybojovala víťazstvo

Wayne Rooney v drese D.C. UnitedWayne Rooney v drese D.C. United Zdroj: SITA/AP Photo/Susan Walsh

BRATISLAVA - Najlepší strelec v histórii Manchestru United Wayne Rooney sa predviedol fanúšikom americkej MLS v plnej paráde. 32-ročný bývalý anglický reprezentant v zápase svojho tímu D.C. United postavil prítomných divákov zo sedadiel.

Bežala posledná minúta zápasu, keď sa hráči Orlanda rútili do nebezpečného protiútoku, ale Rooney pripomenul časy svojej najlepšej formy a najväčšej slávy. Odchovanec Evertonu šprintoval v 95. minúte cez polovicu ihriska, aby obetavým sklzom vybojoval od súpera loptu, a následným dlhým pasom našiel pred bránou súpera svojho argentínskeho spoluhráča Luciana Acostu. Ten hlavičkou rozhodol o fantastickom víťazstve 3:2. Wayne zas raz potvrdil známe futbalové porekadlo, že forma je dočasná, ale kvalita permanentná.

Viac o téme: Wayne Rooney D.C. United
  • Zdroj: športky