VIDEO Ovečkina ako úplného dreváka: Aj hokejový supertalent sa vie potrápiť

Alex Ovečkin
Alex Ovečkin

WASHINGTON - Lepšieho strelca by ste na svete hľadali iba ťažko. Obávaný kanonier Alex Ovečkin sa v uplynulej sezóne NHL tešil so svojim tímom Washington Capitals zo zisku Stanleyho pohára. Práve on bol ústrednou postavou úspechu. Pohár tomuto slávnemu ruskému hokejistovi ešte v zbierke chýbal a doprial mu ho nejeden fanúšik. V hokeji žiari ako málokto, no v iných športoch to až také slávne nie je.

Ovečkin sa počas prestávky medzi sezónami môže venovať aj zábave. Už v októbri sa kolotoč NHL rozkrúti opäť, a tak si treba oddýchnuť ako sa dá. Alex sa najprv dlho radoval spoločne s trofejou, ktorú so sebou bral na rôzne miesta, napríklad aj na prechádzku po moskovských uliciach.

Čas sa dá príjemne stráviť aj s priateľmi na golfe. O dobrú náladu sa staral samotný Ovečkin, ktorý zrejme po prvýkrát v živote držal v ruke golfovú palicu. Osadenstvo sa išlo od smiechu popukať. Ruská superstar sa márne snažila odpáliť loptičku. Po prvom mizernom pokuse letel na druhýkrát aspoň kus zeme, no stále to bola veľká bieda. Napokon sa usmiatemu Ovečkinovi loptičku predsa len podarilo trafiť a mohli vypuknúť búrlivé oslavy.

 

 


Tagy: Alex Ovečkin

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
youtube; Video: Twitter - Because It's the Cup

DISKUSIA