Slovan môže uloviť poriadne veľkú rybu: Buď si zahrá v NHL alebo sa vráti!

Eliezer Šerbatov
Eliezer Šerbatov

BRATISLAVA - Izraelský hokejový útočník Eliezer Šerbatov je momentálne bez zmluvy na nasledujúcu sezónu. Po skončení predchádzajúceho ročníka sa nedohodol na predĺžení spolupráce so Slovanom Bratislava, ale v rozhovore pre portál Hokej.sk priznal, že stále existuje reálna šanca na jeho návrat do slovenskej metropoly.

"Prioritou sú pre mňa KHL a NHL. Môj agent jednal s Montrealom Canadiens. Teraz sa však koncentrujeme na Slovan. Toto leto som hovoril len s dvoma klubmi. Tými, ktoré sú môjmu srdcu blízke - Canadiens a Slovan," povedal 26-ročný krídelník, ktorý prišiel do Bratislavy po troch sezónach v kazašskom tíme Beibarys Atyrau.

Športový riaditeľ "Belasých" Oldřich Štefl prostredníctvom denníka Pravda odpovedal fanúšikom, že Slovan prejavil v júni záujem o služby Šerbatova aj obrancu Simona Desprésa, ale obaja hráči mali údajne vyššie nároky ako v predošlom ročníku. "Peniaze nie sú dôvod, prečo hrám hokej. Nikdy neboli a nikdy nebudú. Sú vyššie hodnoty, pre ktoré chcem žiť, než peniaze - rešpekt, česť, lojalita. To je to, čo znamená byť bohatý. Je známe, že Slovan si na mňa v KHL udržal práva. Teraz nemôžem hovoriť o detailoch zmluvy, no keď sa so Slovanom dohodneme na spolupráci, budeme ďalej diskutovať,“ dodal rýchlonohý izraelský útočník na tému možného ďalšieho pôsobenia v Bratislave.


Tagy: HC Slovan Bratislava Eliezer Šerbatov

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka KHL
Zdroj:
SITA
Foto:
TASR/Pavel Neubauer

DISKUSIA