VIDEO Gejzír radosti v podaní Trenčína: Pohľad do šatne po postupe cez Feyenoord stojí za to

Na snímke radosť hráčov TrenčínaNa snímke radosť hráčov Trenčína Zdroj: TASR - Michal Svítok

ROTTERDAM - Futbalistov AS Trenčín delia dve stretnutia od toho, aby si v tejto sezóne zahrali skupinovú fázu Európskej ligy. Vo štvrtok sa k nej priblížili zvládnutou odvetou 3. predkola na štadióne Feyenoordu Rotterdam, kde remizovali 1:1 a postúpili vďaka víťazstvu 4:0 z domáceho úvodného zápasu. Ihneď po remíze nemohla chýbať ani mala oslava priamo v útrobách holandského štadiónu.

Eric Botteghin v drese Feyenoordu otvoril skóre v 8. minúte, už o minútu vyrovnal trenčiansky Antonio Mance, ktorý si v dvojzápase pripísal štyri góly. Zverenci Ricarda Moniza sa v play off stretnú s AEK Larnaka, cyperské mužstvo vyradilo Sturm Graz po triumfoch 2:0 v Rakúsku a 5:0 doma. Prvý zápas sa odohrá vo štvrtok 23. augusta na Slovensku, odveta je na programe o týždeň neskôr na Cypre.

Viac o téme: AS Trenčín Feyenoord Rotterdam
  • Zdroj: TASR, športky