VIDEO Premiéra Cristiana Ronalda totálnou drámou: Juventus sa triasol do poslednej sekundy

Cristiano Ronaldo na predzápasovej rozcvičkeCristiano Ronaldo na predzápasovej rozcvičke Zdroj: SITA/AP/Antonio Calanni

VERONA - Dva obraty a veľkú drámu videli diváci vo Verone pri premiére portugalskej futbalovej hviezdy Cristiana Ronalda v talianskej Serie A, Juventus Turín zvíťazil v sobotňajšom dueli 1. kola nového ročníka najvyššej súťaže nad domácim Chievom tesne 3:2.

Skóre v prospech favorita síce otvoril už v 3. min Sami Khedira, no Poliak Mariusz Stepinski a Emanuele Giaccherini z pokutového kopu naklonili misky váh na stranu Chieva. Lenže pätnásť minút pred koncom stretnutia si dal po rohovom kope vlastný gól Mattia Bani a v tretej minúte nadstaveného času spasil obhajcu majstrovského titulu po centri Alexa Sandra striedajúci Federico Bernardeschi. Tridsaťtriročný Cristiano Ronaldo odohral v drese Juventusu celý duel.

Výsledok sobotňajšieho stretnutia 1. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A 2018/2019:

Chievo Verona - Juventus Turín 2:3 (1:1)
Góly: 38. Stepinski, 56. Giaccherini (z pok. kopu) - 3. Khedira, 75. Bani (vlastný), 90.+ Bernardeschi

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Juventus Turín Chievo Verona